Kruhomati severin super cena

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

9. feb 2005 16:54

Migla, te razumem, da rada sama na roke pečeš kruh, ampak naj te potolažim, tega ti noben apart ne bo vzel! Sama imam aparat, pa ga še vedno vsaj 1x na teden delam na klasičen način - iz gušta-lahko preveriš na forumih:) To dvoje se spoloh ne izključuje:) Kadar imam čas, ali mislim da ga imam, čeprav ga nimam, ga naredim na roke, kadar bi pa zjutraj radi jedli kruh, jaz pa pridem domov ob 22:30, pa mam še en kup drugih stavri za nardit, zjutraj pa služba, takrat sem pa vesela, da mam svojega kruhopekeca, zmečem stvari not, ga nastavim in ole, zjutraj diši:) Celo mami, ki je totalno netehničen tip, se je navdušila nad njim, ko ga je jedla (spekla sem ga pa med najinim pogovorom) - to jo je čisto impresioniralo in sem bla prav ponosna - saj veste, vsi smo isti, hočemo poz. presenetit svoje starše:) Te povabim na kruhek, če si kje iz Lj:) potem si boš mogoče premislila:) Veri

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

10. feb 2005 7:36

VERI , med tvojimi vrsticami je dosti pozitivne energije in glede na to bi se kar povabila k tebi na kruh ,ker ga tudi sama pečem in bi imele kaj "nakladadati",ampak tu so kilometri, sicer pa lep zimski pozdrav iz Prekmurja pri 24 pod ničlo . Marta

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

10. feb 2005 10:21

prekmurka, vedno dobrodošla, mogoče boš pa imela kake opravke v Lj. in se lahko spotoma ustaviš:) Mate pa mraz - brrrr! Tako da me trenutno še ne vleče tja, če je res tako hudo! Spomladi bova pa gotovo kaj kolesarila tam okoli (sem dala ultimat, da hočem nakam, kjer ni klancev, se ne razumemo najbolje, če sem na naloženem biciklu... fant je itak po naravi tok močen, da mu ni nič problem, ampak kaj češ, včasih se splača met defekten x kromosom:) - y je x, ki mu manjka en konec, če še katera ni vedela, ma zdaj dokaz, da so moški pomankljive ženske - genetsko gledano, seveda Veri

prekmurka  

član od: 24.10.2001

sporočila: 672

10. feb 2005 11:05

V Ljubljani sem parkrat na leto ,pravzaprav v KRTINI -proti Moravčam , v Novih Jaršah imam pa nečakinjo .Če boš poleti kaj kolesarila po Prekmurju sporoči ,ti bom skuhala dodole ,in ta pravo prekmursko gibanico bom spekla .Dobrodošla! lp Marta

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

10. feb 2005 11:47

Joooj punce, a nebi bilo fino, ce bi se spomladi, ko bo bolj toplo kje dobile. To bi govorile. Takoj sem za en tak klepet ce ne drugega pa ob kakem caju ali kavi. Pa belezke bi morale imet s seboj, da bi si napisale vse recepte ki bi jih izmenjale. Vesna Milek Recko

as1  

član od: 5.4.2006

sporočila: 142

1. mar 2015 9:57

Navodila za kruhomat Salco SBM 750 potrebujem?

as1

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

1. mar 2015 16:00

Uf, si nasrkala, nisi rekla prosim

Kje si pa nabavila to firmo, prvič slišim?

marjja

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

1. mar 2015 16:15

  Nasrkal,    mislim, da je moški. 

mopsika

marjja  

član od: 6.9.2011

sporočila: 2510

2. mar 2015 9:40

Toliko slabše!

marjja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti