Sladka pecena reberca

ales_1969  

član od: 5.9.2004

sporočila: 5

tema odprta - 30. jan 2005 20:15 | ogledi: 3.948 | odgovori: 3

Zivjo !

Lani sem na Nizozemskem v eni izmed mnogih Argentinskih restavracij prvic v zivljenju jedel rebrca.

Bila so tako odlican, da bi jih z veseljem tudi sam naredil. Kolikor sem se z natakarjem pogovarjal, mi

je omenjal se med, nek mesar pri nas pa mi je rekel da se med in lubenica zmesata in da se potem

da rebrca najprej v "paco". A kdo ve za ta recept ?

Ales

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

1. feb 2005 10:17

Ne vem, če je to isti recept, je pa vsekakor podoben kot ga opisuješ. Ni sicer lubenice, je pa med in ga boš lahko nareil že zdaj, ko ni lubenic:) Sem ga že dala v bazo, je pod eksotičnimi jedmi Vroča lepljiva rebrca in še moj prirejeni, za kadar ni vseh tistih sestavin doma verina vroča lepljiva rebrca. Probaj, mislim, da bi ti moralo bit všeč, tudi če ni isto:) Pa povej potem, kako se ti je zdelo. Sploih moški so čisto nori na ta recept, vsaj pri nas... Veri

ales_1969  

član od: 5.9.2004

sporočila: 5

1. feb 2005 12:59

Sem ze videl ta recept, a mislim da je originalni se bolj enostaven. Bom pa mogoce tudi tega poskusil. Ales Ales

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti