Pogostitev na otvoritvi !

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

6. maj 2009 15:24

Lenča, barvni substitut za grozdje je kiwi - zeleno, za vijolo mi pa ta trenutek nič ne kapne. Vse sadje imajo itak že blazno lepo narezano v tistih sadnih bifejih v sosedovih hipermarketih, tako, da če boš delala v lastni režiji, kupiš vse tisto sadje, ki je že narezano. Ali to, ali pa najameš bližnjega gostinca, ki ti bo naredil en sadno-sirni pogrinjek in bo prinesel še krožničke in beštek in še vino bo nalival....in odnašala prazne kozarce in krožnike.....to bo stalo približno enako kot če kupiš zaloge sadja in lupiš in čistiš kot nora....in v nadaljevanju hodiš na tistem eventu kot sneta sekira in razlagaš tisti študentki, kam naj odlaga umazano posodo in naj za božjo voljo čim manj razbije.... Tole zadnje je opis ene moje akitvnosti, ki sem jo opravila trikrat: prvič, zadnjič in nikoli več. V vsakem primeru pa pozdravljam tvoj angažman in želim prijeten kulturni dogodek. Vendelina jr.

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

11. maj 2009 0:04

Koncert in pogostitev sta uspela. Nihče ni mogel verjeti, da je to home made. @ Vendelina, veš da mi je vse uspelo brez gostinskih uslug, res pa je bilo na sami pogostitvi tam enih 40-50 ljudi, pa seveda ob pomoči bližnjih sorodnikov. Pa še nekaj, najbolj so šle v promet jagode kar se tiče sadja. Če pa rabi kdo idejo pa si lahko ogleda nekaj slik v mojem albumu. LENČA http://lencaa.moj-album.com/album/15731661/ Sporočilo je spremenil(a) LENČA dne 11. 2009 00:12

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

11. maj 2009 6:46

Zelo fotogenično, Lenča. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti