Valentinovo

pinka  

član od: 17.6.2004

sporočila: 929

14. feb 2012 10:57

Veliko ljubezni želim.

 

Valentinovo, .

lp, pinka

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

14. feb 2012 11:03

Vsak dan, ne samo danes- IMEJTE SE RADI.

syu

_Patricija_  

član od: 6.4.2011

sporočila: 2

14. feb 2012 12:41

JanisJoplin je napisal/a:

"Sovraštvo" do Valentinovega kar narašča, sem opazila, vsaj v moji okolici. "Začuda" so sovražniki Valentinovega vedno samske osebe, ki se tolažijo s tem, da se delajo, da ljubezen (tukaj mislim ljubezen med dvema partnerjema) pač ne obstaja. Saj razumem, naj bodo potolaženi.

 

Oglaša se samska praznovalka! Valentinovega. Jaz sicer brez Valentinovega zmenka ne bom, bosta pa moji dve poročeni kolegici (ti seveda tega skomercializiranega Valentinovega ne praznujeta )

Gre bolj za to, da ne jaz, ne pretežno vsi samski, niti ne moji dve kolegici (gotovo nihče) v resnici ne "sovraži" Valentinovega, srčkov in ostalih "traparij".... Je pa precej ljudi jeznih, ko vidijo, da nekaterim (kljub temu, da živimo na popolnoma istem, včasih ne najbolj prijaznem svetu) uspe biti nasmejan, igriv in navdušen nad stvarmi v življenju. Tega pa nam na žalost (ali pa na srečo) ne more dati nihče drug kot sami sebi.

Lepo Valentinovo vsem.

 

 

_Patricija_

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

14. feb 2012 12:54

Patricija, to je to!

JJ

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

14. feb 2012 13:39

No, kar se Valentina tiče, je meni v zvezi z njim še najbolj všeč tisti pregovor :

"Sv.Valentin ima ključ od korenin"...

Kar pomeni pomlad........ Joj, komaj jo že čakam!!!

No, pa kakšen poljubček mi tudi ne bi škodil.

kara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti