Kraja receptov

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

6. jan 2011 22:31

Moji recepti so bili že dobesedno kopirani, pa tudi slikice so vsepovsod 

 

Ker me to malce moti, imam svoje boljše fotografije hrane kar zase in jih ne objavljam. Sem pripopam samo take, bolj na en, dva, tri

MM

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

6. jan 2011 22:39

, zdaj mi to poveš!!

lp

mzm

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

7. jan 2011 7:09

Tale recept o pujskih imam jaz že več kot kakšnih deset let doma.

Objavljen je bil v Božični Jani  v še prejšnjem stoletju.

anaevahttp://poosmiinpol.blogspot.com/

girica  

član od: 25.5.2009

sporočila: 614

7. jan 2011 8:14

V izogib kraji fotografij, poskušajte čez svoje slike nalepiti diskreten originalen vodni tisk, z vašim imenom ali oznako. Tako imam sama preurejene in objavljene slike na svojem blogu.

Pa upajmo, da se kraji fotografij vsaj malo izognemo.

 

girica http://sladki-koraki.blogspot.com/

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

7. jan 2011 8:29

Morda sem jaz mal za luno: kaj vas pa moti če kdo kopira vaše slike? Big dil, bi rekli v naši vasi.

Glede receptov itak mislim, da ni originalnih receptov, vse je že preizkušeno in objavljeno, le, da tega morda še niste prebrali. Pa kaj bi bil posebej ponosen, če skombiniram recimo mango in kislo zelje, in da mi te ideje ne sme nobeden ukrast?

ežoj

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

7. jan 2011 8:52

ežoj je napisal/a:

 Pa kaj bi bil posebej ponosen, če skombiniram recimo mango in kislo zelje, in da mi te ideje ne sme nobeden ukrast?



ežoj

 

Na prvo dekonstruktivistično žogo bi kombinirala churrasco (glede na tvoj viaje se itak moraš pripraviti, ne) z dušenim kislim zeljem, kamor bi narezala koščke manga. Takšno dušeno želje bi "zabelila" s karamelizirano čebulo.

Vendelina jr.

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

7. jan 2011 8:56

Kakšna kraja? Če objavim recept na internetih, je na voljo vsem in sem se s tem strinjal ko sem ga objavil. To je čar spleta. Če bo objavljen še kje drugje, se mi le fajn zdelo da je nekdo izbral moj recept.

Commis débarrasseur

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

7. jan 2011 9:34

zzak1977 je napisal/a:

Kakšna kraja? Če objavim recept na internetih, je na voljo vsem in sem se s tem strinjal ko sem ga objavil. To je čar spleta. Če bo objavljen še kje drugje, se mi le fajn zdelo da je nekdo izbral moj recept.



Commis débarrasseur

 

Nikoli ne reci nikoli

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

7. jan 2011 9:35

girica je napisal/a:

V izogib kraji fotografij, poskušajte čez svoje slike nalepiti diskreten originalen vodni tisk, z vašim imenom ali oznako. Tako imam sama preurejene in objavljene slike na svojem blogu.

Pa upajmo, da se kraji fotografij vsaj malo izognemo.

 



girica http://sladki-koraki.blogspot.com/

 

Slika vse izgubi po mojem  mnenju!

lp!

Nikoli ne reci nikoli

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

7. jan 2011 9:56

o bad, upam da boste lahko spali danes ponoči.. kraja slik.. kam smo prišli.. dej si jih pod povšter..

www.mojalbum.com/naredilaana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti