Kje bi lahko dobil kefir gobico?

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

24. feb 2011 7:55

šolarka je napisal/a:
Pojma nimam s čim sem vas osirala, razen tega,da sem narobe napisala vaše geslo-za kar se opravičujem!
Drugače pa je bilo moje pisanje mišljeno dobro namerno in napisano s hvaležnostjo za izkazano dobro voljo z vaše strani.

šolarka

 

Draga šolarka, mislim, da se je Elaphus hecala. Oziroma sem v to prepričana.

Se vidi, da šele nabiraš kilometrino na Kulinariki.

 

 

Blanchy

vida-lara  

član od: 30.11.2009

sporočila: 101

24. feb 2011 8:24

Ojla, tudi jaz bi mela mal tele gobice, če bi se dalo :)) Sem pa iz okolice Kranja, če je katera lahko pridem osebno iskat :)) Hvala Mam pa še eno vprašanje, leta nazaj smo pri naši hiši imeli podobne gobice ampak smo le-te dajali v vodo s sladkorjem in limono. A ktera ve, če so to podobne stvari? Hvala in LP vida-lara

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

24. feb 2011 8:40

Ojej, šolarka, se opravičujem - včasih imam res malo ostre štose, pa mislim, da jih bodo kar razumeli - kot je napisala Blanchy - si še nova. Res sem se hecala, evo, tvoja gobica je že spakirana!!! Čez pet minut potuje!

(aha, smeški pomenijo, da se hecam!!!!!!) Tole pa sem resno milila - vidiš, nobenega smeška ni!!!!

lp

cervus

šolarka  

član od: 22.2.2011

sporočila: 8

24. feb 2011 10:42

Zato pa se imenujem šolarka, ker se ne spoznam na kup reči... Tako tudi ne na način komunikacije na tem forumu. Kakor koli že, gobico mi je Elaphus prinesla. Se ji tudi preko foruma najlepše zahvaljujem. šolarka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. feb 2011 19:59

šolarka, boš kmalu not padla v našo komunikacijo in to tako zelo, da se ne boš nikoli skopala ven  Mene se že slabih 10 let ne da spraviti stran.

Drugače pa, vida-lara, jaz ti jo lahko dam, samo da se malce razraste. Glede na to, da se motovilim med Ljubljano in Kranjem (in še malo Primorsko), tudi izročitev ne bi smela biti problem.

Loni Makaroni

vida-lara  

član od: 30.11.2009

sporočila: 101

25. feb 2011 9:55

Super Loni, zdaj se je prijazno ponudil Ibiza, da mi jo pošlje, če bi se slučajno tam kaj zalomilo, se bom pa obrnila nate. Hvala :) vida-lara

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

25. feb 2011 10:25

Jaz še nikoli nisem delala kefirja, jedla pa že velikokrat (tistega s štacune). Ga imava oba zelo rada.

Bi se uštulila zraven in prosila, če ima katera kakšno gobico odveč.

 

 

katti

vida-lara  

član od: 30.11.2009

sporočila: 101

27. feb 2011 16:32

Ojla, mene samo nekaj zanima. Kaka je razlika med kefirjevo gobico in kefirjevimi kristali ali je to ena in ista zadeva? Hvala za ogodvor, LP vida-lara

vida-lara  

član od: 30.11.2009

sporočila: 101

27. feb 2011 21:05

Hvala Cila :)) Nekje sem prebrala, da naj bi vodni kefir imel v sebi tok alkohola kot pivo, po drugi strani pa piše, da je primeren tudi za dojenčke. Ali kdo ve kako je s tem? vida-lara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti