Večni problemi z jedilniki

neznan uporabnik
tema odprta - 13. jun 2001 12:47 | ogledi: 8.577 | odgovori: 8

Pozdravljeni !

Jaz pa potrebujem nasvet, kje bi lahko dobila sestavljene jedilnike kar za cel teden.

Rada kuham, med tednom nimam prav veliko časa, zato mi včasih zmanjka idej.

neznan uporabnik

13. jun 2001 14:04

Lep pozdrav Zdravje Slovencev v 3. tisočletju se sedaj nahaja na novem naslovu: http://fides.fe.uni-lj.si/zdravje/zdravje.html Izberite prehrana/jedilniki z levega menuja (namenova nisem dal le jedilnikov, ker v tem primeru izgubite glavo in levi meni). V knjigi Za otroke kuhajmo zdravo so odlični in zdravi jedilniki za vsak dan in to ne samo za otroke, ampak tudi za odrasle (knjiga je navedena med knjigami na naši strani). Pozdrav Jernej Urednik kulinarične Slovenije

neznan uporabnik

14. jun 2001 8:16

Tudi kuharica sestre Vandeline je pisana v obliki jedilnikov.

neznan uporabnik

14. jun 2001 11:32

Hojla! Naj samo povem, da sem takoj sla na navedene strani in imam malo popravkov. Drugi naslov od Beti je brez jedilniki: http://www.vital-turizem.si/jedilnik_april_200 (namesto aprila lahko napisete poljuben mesec).Naj povem se to, da meni naslova noče odpreti, tako, da moram do jedilnikov po daljsi poti. www.vital-turizem.si / restavracija Pan 3-naslov od Beti, pa je isti kot naslov od Admin. Svetujem slednjega. Od Beti ni čisto pravi. Najprej moras na stran Ministrstva za zdravje, potem na aktualno/projekti in nato Zdravje slovencev v 3.tisočletju. Pa brez zamere. Spremenil(a) - hana dne 14 jun 2001 11:38:33

neznan uporabnik

14. jun 2001 12:05

Strani Zdravja Slovencev v 3. tisočetju so bile prej na strežniku MZ, sedaj pa so na faulteti. Oba naslova še delata, vendar je naslov na fides novejši, ker ima mnogo več vsebine. Tisti na MZ se bo ukinil oziroma preusmeril na fides. TO je 100% informacija, ker te strani delam tudi jaz :-))) Pozdrav Jernej Urednik kulinarične Slovenije

rose22  

član od: 5.8.2015

sporočila: 15

29. jul 2017 11:47

Mene bi tudi zanimalo, kakšne jedilnike sestavljate za teden vnaprej? Tudi sama velikokrat ostanem brez idej, tukaj pa bi si lahko skupaj pomagali. Večinoma imam problem, ker se mi ponavljajo ene in iste jedi. Saj lahko napišete npr. samo kosilo za 7 dni. Ni treba vseh zajtrkov, malic in večerij. :) Zgornje spletne strani pa meni ne delujejo (verjetno zato, ker je tema že stara).

rose22

babka1951  

član od: 22.8.2012

sporočila: 6950

29. jul 2017 12:15

rose22, pojdi na forum "Kaj jutri za kosilo" pa si jih sama sestavi 

"Pomembna je pot, po kateri hodiš, in ne kraj, kamor greš."

the tina  

član od: 5.10.2013

sporočila: 302

29. jul 2017 12:56

Ko sem začela s kuhanjem sem si vse uspele recepte napisala v Word. Kmalu se je nabralo kar precej različnih jedi, tako da imam vedno dovolj na izbiro. Približno enkrat tedensko poizkusim še kaj novega, tako da se seznam še kar lepo daljša. Zadeva super funkcionira sploh zato, ker imam zraven napisane vse potrebne sestavine, tako da nikoli ne pozabim česa kupiti. Nisem nek intuitivni kuhar, tako da ne improviziram prav pogosto.

the tina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti