Grenka čokolada v biskvit?

TanjaG.  

član od: 6.7.2002

sporočila: 509

tema odprta - 21. dec 2004 10:13 | ogledi: 2.958 | odgovori: 1

Ta vikend bom pekla. Odločila sem se, da bom naredila torto, za osnovo bom vzela recept za Sacher torto iz baze. Rada bi porabila eno jedilno čokolado, ki sem jo pred kratkim dobila, 100% kakava, torej črna kot noč in grenka kot največja žalost na tem svetu (meni je sicer dobra, vendar ne jem dosti čokolade, ostalim članom pa ne gre). Kaj vi mislite? Moram bistveno povečat količino sladkorja? Kaj mi svetujete?

TanjaG.

suzanar  

član od: 29.1.2004

sporočila: 458

21. dec 2004 15:15

Ja, po receptu gre v Sacher torto pol jedilne, pol mlečne čokolade. Jaz sem zadnjič dala samo jedilno, ker mlečne ni bilo pri hiši (razen z lešniki) in je bilo dobra torta kot ponavadi. Nihče ni opazil nobene razlike. To jedilno čokolado pa lahko tudi spraviš in porabiš po koščkih pri raznih pekah. Saj traja. Jaz jo imam itak vedno doma na zalogi. Kupim včasih tiste kilske tablice. Suzana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti