Posoda tefal

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

24. feb 2005 17:50

Tudi jaz imam nekaj Tefalove posode in reči moram,da so ZAKON! Sploh mi je the best ponev z rdečim krogcem. Pa tudi zaradi pomivanja so mi enkratne. Tortica,nikar ne premišljuj,ampak pojdi takoj v trgovino in si nabavi TEFAL posodo! Ne bo ti žal! Marjetka cvetka

SABIAN  

član od: 3.2.2004

sporočila: 110

24. feb 2005 18:29

Kaj pa Tefalov ekonom lonec, ali ga kdo ima in kakšen je. Zanimajo me vaše izkušnje. Sedaj je v Merkurju namreč v akciji. Drugače pa imam doma kar nekaj posod od Tefala in sem zelo zadovoljna z njimi. Lep dan, Sabina

neva  

član od: 1.4.2004

sporočila: 9

12. mar 2005 18:22

Teflon je v redu dokler ga ne popraskate oziroma dokler se ne začne luščiti, ko se to zgodi, pri nekaterih posodah kar hitro, posode ne uporabljajte več! Izloča se benzen. neva

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

12. mar 2005 18:51

Moram reči, da je Tefalova posoda supar. Teflon je izredno kvaliteten. Jaz jo uporabljam za kuhanje mečnega riža, proseno kašo, mlečnega zdroba, pudingov, bešamel omak, peko palačink, jajčk,... na spolh za vse kar se rado prime.

-pika  

član od: 25.2.2005

sporočila: 399

12. mar 2005 21:49

tudi jaz sem si nabavila kar nekaj tefalove posode iz merkatorja in sem zelo zadovoljna ,saj se resnično nič ne prime. Fani jaz posode ne dajem v pomivalni stroj sicer pa samo malo z pomivalnim praškom obrišem in splaknem po vodo. Mislim da bi jo pomivalni stroj počasi uničil. za pečico pa nevem zato tudi mene zanima če jo lahko damo v pečico

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

12. mar 2005 21:54

Jaz vedno pomivam posodo v pomivalnem stroju. V pečico lahko daš samo to posodo, ki ji lahko snemeš ročaj. Drugače bi se plastika stopila.

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

13. mar 2005 16:08

Se pridružujem ljubiteljem Tefala - brez večjih pripomb. Rebrasto ponev in globoko kozico sem kupila že s Sparovimi nalepkami in ju uporabljam non-stop. Resnično je potrebno paziti na teflon, vendar manj kot pri drugih teflonskih posodah. Vedno uporabljam leseno lopatko za kuhanje pa ni nobenih problemov. Ročno se pere brez problemov, ostanki hrane kar zdrsnejo s posode. Tudi v pomivalcu brez problema, samo ročaj na pokrovu od kozice vedno snamem. Rdeča pika - v začetku sem tej piki namenjala veliko pozornosti in čakala, da potemni pa mislim, da to niti ni tako pomembno, kot želijo predstaviti prodajalci. Imam pa eno pripombo - tale ročaj na pokrovu od kozice ni dobro nameščen in mi pokrov večkrat pade, medtem ko mi ročaj ostane v roki. Se to dogaja tudi vam ali je to posebnost samo mojega pokrova? lp, župca

Nelly  

član od: 29.10.2003

sporočila: 264

14. mar 2005 2:26

Tefalove posode so dobre, zelo dobre pa so tudi posode Bio nova. Slednje imajo še to prednost, da jo za simboličen denar lahko zamenjaš. Staro, nekoliko gršo na izgled, zamenjaš z novo. Nelly

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

14. mar 2005 8:12

Župca, meni se dogaja isto- pokrovka odpade z ročaja. Če ročaj obrneš, je bolje, samo potem zapreš odprtino za paro. Jaz sem se sedaj navadila, da bolj pazljivo snemam pokrovke s te posode, pa je. Sicer se pa tudi jaz pridružujem mnenjem, da je ta posoda odlična! LP cervus

dj  

član od: 14.1.2003

sporočila: 445

14. mar 2005 9:19

Nelly, Tudi jaz imam kar nekaj kosov posode SSK od Bio nove. Nisem vedela, da jo lahko menjam. Ali mi lahko poveš, kaj pomeni to simbolična cena? Posoda namreč spoloh ni poceni. lp/dj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti