Posoda tefal

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

tema odprta - 19. dec 2004 11:05 | ogledi: 17.039 | odgovori: 33

Odločam se za nakup nove posode. Pritegnila me je posoda Tefal. Najprej iz Mercatorjeve reklame, zatem pa še Sparove, kjer dobiš veliko več za manj denarja in še brez zvezdic. (no, morda bo Mercator nekoč vrnil udarec..he,he..)

Ali jo je kdo kupil? me zanima kako ste zadovoljni?

Ne mislim kupovati drage posode kot AMC ipd, pa čeprav vem da je dobra.

Prosim za mnenja! Še posebej tistih, ki ste jo preiskusili.

biba  

član od: 26.10.2004

sporočila: 542

19. dec 2004 11:39

Jaz imam tefalovo globoko posodo s pokrovko, ki sem jo enkrat kupila v Sparu in sem zelo zadovoljna. Rižota je čudovita in nikoli se ne prime. Imam tudi ponev ki ima rebrasto dno, kot za žar kjer pečem meso- tudi z njo sem zelo zadovoljna. Res pa je da moraš paziti in uporabljati le plastične žlice ali kuhalnice, da se ne obrabi teflon biba

p|na  

član od: 1.3.2004

sporočila: 234

19. dec 2004 11:59

Mi imamo tefalove posode (zbirali smo mercatorjeve zvezdice) in moram priznat da so zelo dobre. se splača kupit jih... nina

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

19. dec 2004 14:53

Tortica, Tefal je zakon, le pazi, kako jo boš uporabljala in negovala! LP! Galja

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

19. dec 2004 20:21

Se pridružujem mnenju Nine in Galje. Pred časom sem v Merkurju ob akciji kupila komplet 4 kozic z dvema snemljivima ročajema, včeraj pa v Mercatorju "na zvezdice" še dve večji ponvi (nizko in globoko). Eno smo danes že preizkusili in je po pričakovanjih odlična. Tortica, koliko pa stanejo v Sparu brez zvezdic? A misliš prav Spar ali Interspar? LP ZIMA

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

19. dec 2004 20:34

Zima, v Intersparovi reklami dobiš komplet za 12.990 sit, in po mojih izračunih se bolj splača, ker dobiš 2 kozici (20 in 22 cm), dve ponvi (24-visoka in 28 cm-nizka), 2 ročaja, večnamensko pokrovko in 2 pokrovki za shranjevanje (20 in 24 cm). Čeprav sem večino mercatorjevih pikic dobila od drugih, me vseeno bolj mika ta intersparova ponudba. Tortica: Tudi jaz imam zelo dobre izkušnje s Tefalovo posodo, samo skrbeti je potrebno zanjo pravilno (plastični pribor, ne je pomivat z mrzlo vodo ko je še vroča ipd.) lp

Fani  

član od: 18.7.2002

sporočila: 371

24. feb 2005 10:45

Mene pa zanima, kako jo pomivate? Ali jo daste v pomivalni stroj? Saj vem, da piše, da lahko, vendar po drugi strani proizvajalci nekje čisto na drobno napišejo, da se življenjska doba bistveno podaljša, če je ne pomivaš v pomivalnem stroju... Hehe, takrat bomo verjetno že kupile nove ponve, saj tako se danes vrti tale svet, ali ne? Vseeno me zanima, kaj v resnici počnete. LP Fani

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

24. feb 2005 13:45

Čao! Tudi jaz prakticiram tefalove posode (mercator in pikice) in sem zelo zadovoljna, pazim samo, da jo uporabljam v skladu z navodili. imamo tudi eno dražjo teflonsko posodo (ne vem proizvajalca), ampak zaenkrat nemorem reči, da je boljša. res pa je, da je tefalova še skoraj nova. meni osebno je najboljše to, da lahko meso in ribe pečeš skoraj brez maščobe. Lep pozdravček, S.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

24. feb 2005 14:14

Meni se je odvalil kamen od srca, ko sem našla Tefalovo kolekcijo tudi za indukcijske štedilnike. Ravno danes grem v Merkur po ponev, je v akciji. Loni Makaroni

MICL  

član od: 10.11.2004

sporočila: 47

24. feb 2005 16:45

Ali lahko tefalovo posodo (iz Mercatorjeve akcije) uporabljamo tudi v pečici? MICL

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

24. feb 2005 17:08

Tefal so ok zadeve, meni so se prikupili, ker so izdelali tudi ovalni pekač za ribe in ke rimam na steklokeramični plošči tudi oval, lahko ribe pečem, kot se spodobi. S pravilnim vzdrževanjem bo tudi posoda iz Mercatorjeve akcije dolgo vzdržala. Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti