Bajedera

zlatka  

član od: 5.6.2004

sporočila: 4

tema odprta - 17. dec 2004 8:16 | ogledi: 5.089 | odgovori: 4

včeraj sem prvič delala po znanenm receptu bajedero,vendar se mi je pojavil problem

- ko sem pripravila čokoladni preliv sem namesto masla dala margarino in nato maso prelila

- pripravljene bajedere nisem dala v hladilnik ker je preveliko- dala sem na balkon, vendar se zgoraj ni strdilo,KAJ BI MORALA DATI V SKRINJA ALI PREREZANO V HLADILNIK,ker je čokolada še mehka.

PROSIM ZA HITRE NASVETE

ZLATKA

Zlatka Marčec

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

17. dec 2004 9:45

Meni se vedni strdi na hladnem pa delam prav tako z margarino ( 100g čokolade + 3 žlice margarine ali olja). Kako si pa ti delala? stana.r

p|na  

član od: 1.3.2004

sporočila: 234

17. dec 2004 10:50

eh zlatka ne sekiraj se, se bo strdila, če se meni kdaj ponesreči čokladni preliv jo dam za nekaj časa celo v zamrzovalnik. druugače pa verjamem, da bo vaša bajadera v vsakem primeru hitro izginila....dobre so te slaščice ! nina

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

17. dec 2004 11:57

Meni se vedno strdi pa delam z margarino,ponavadi z vilico narišem vzorce in potresem z kokosom,Če je bolj mehka se sploh ne opazi ,je pa veliko pdvisno od vrste čokolade lp goga

p|na  

član od: 1.3.2004

sporočila: 234

17. dec 2004 12:13

ja je pa res, da jo je potrebno kar dati v hladilnik vsaj za nekaj časa nina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti