Hladen buffet

coco chanel  

član od: 29.11.2003

sporočila: 241

tema odprta - 15. dec 2004 8:36 | ogledi: 1.530 | odgovori: 2

Zanima me, če ima katera izkušnje s bogatim hladnim buffetom in kaj dobrega bi se dalo pripravit??????

sasa

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

15. dec 2004 10:08

Zadnjic sem posiljala okrog slike pri katerih ni bilo potrebno nic komentirat. Medtem sem racunalnik 1x spravila na kolena pa je slo vse po zlu. Prosi koga ki jih ima da ti jih poslje, pa bos dobila miljon idej, pa se zalostna bos, ker ne bos mogla vsega naredit. lp Vesna Vesna Milek Recko

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

15. dec 2004 19:17

Mogoče zvitki iz bučk za vegetarijance in s pršutom za mesojedce. Bučke narežemo na pol cm debele rezine, premažemo z olivnim oljem pomešanim z malo soli in popra ter zapečemo v pečici (samo da se zmehčajo, naj ne porumenijo). namaz pripravimo iz skute in začimb (malo česna, rdeče mlete paprike, sščep soli, sesekljana zelišča, kumina). rezine bučk in pršuta namažemo z namazom in zvijemo, v vsako zapičimo pol zobotrebca in okrasimo z rezino sira, grozdno jagodo, olivo, koščom paprike in podobno. Mamamia Za hladen bife so lepa na pogled tudi polnjena jajca. Trdo kuhanim jajcem izdolbemo rumenjak in ga premešamo z majonezo in kislo smetano ter malo gorčice. V del mase dodamo rdečo mlaeto papriko, v del malo curryja. Z brizgalno vrečko v polovice beljakov nabrizgamo kupčke in okrasimo s koščki rdeče paprike, kaprami in podobno. Mamamia mamamia

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti