Mini steper

smetka  

član od: 13.12.2004

sporočila: 24

tema odprta - 13. dec 2004 11:59 | ogledi: 2.724 | odgovori: 5

Odlocam se o nakupu mini steperja, saj se pozimi zelo malo gibam. Baje da je za noge in rit (lih zame);)

Napisite ce se ga splaca kupit, je kaj ucinka?

lp

smetka

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. dec 2004 12:26

Po moje bo boljše del pol urni sprehod po mrzlem zraku. Mi smo tudi kupili steper, pa je zdaj v kotu. Jaz sem se pa prisilila k likanju, ker menda zgubiš kar nekaj kalorij. Za denar, ki bi ga porabila za steper, pa se sprehodim do kakšne kavarne na čaj (brez tortice), potem pa spet sprehod nazaj domov. Dobro dene. mamamia mamamia

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

13. dec 2004 14:11

Tudi pri meni stoji zaprašen v kotu. Boljši je sprehod v naravi ali pa hoja po stopnicah: gor in dol in gor in dol, pri nas jih imamo dosti. Skratka: odsvetujem steper!

tani  

član od: 11.12.2002

sporočila: 15

13. dec 2004 14:57

No, jaz pa nimam nič proti sprehodom v naravi, vendar tudi steperja ne odsvetujem. Jaz ga imam in ni zaprašen. Res je, da bi ga lahko uporabljala večkrat, ampak, če ga primerjam z orbitrekom, ki sem ga tudi imela se mi zdi boljši. Čutim več učinka, hitreje in bolj se začnem potiti, kar mislim, da nekaj pomeni. Vzela sem tega iz top shop-a, sprva malce v strahu, a sedaj sem zadovoljna. Telovadba taka ali drugačna, vsakemu paše svoje. lp, nataša NATAŠA D.

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

13. dec 2004 15:16

Tejle mini steperji in podobni mini pripomočki so mini tudi po kvaliteti, veš. Tako sem jaz kupila en bolj "mini" orbitrek, pa sem ga samo domov prinesla, sestavila, pa nazaj razstavila in vrnila v trgovino. Bil je tako krhek, da je bil primeren edina za kakega ne preveč težkega otroka, oz. kot je rekel prodajalec, ko sem ga pripeljala nazaj - "za par minut v nedeljo po kosilu". Torej moj nasvet je (če seveda imaš doma kakšen prost kot), raje kupi nekaj večjega, pa naj bo to eno sobno kolo ali pa orbitrek ali pa tudi taprav stepper (v Intersportu vem, da ga imajo in ni ravno hudo drag). Slednji zavzame tudi kar nekaj manj prostora, če pa želiš resno migat čez zimo, se ti bo investicija zagotovo povrnila. Srečno, LP Tjas

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

13. dec 2004 18:02

Grem prvič s sosedo na airobiko.Ker sem v službi doma , pogrešam družbo.Komaj čakam. Vesna Leben

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecsijasaja
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti