Ribje palčke ?

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

tema odprta - 13. dec 2004 10:48 | ogledi: 3.281 | odgovori: 5

Živjo!

Zanima me kako pripravljate ribje palčke, ki jih že panirane kupiš v trgovini.

Pa ne se smejat!

Jaz jih vedno ocvrem v maščobi, pa me zanima če je mogoče še kakšen preizkušen način priprave, ki bi bil bolj zdrav, kot utopitev v olju.

Lp, Rožica!

Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

dng  

član od: 17.2.2004

sporočila: 21

13. dec 2004 10:59

Jaz jih pripravljam v mikrovalovki - mislim pa, da bi bile v redu tudi pecene v pecici... Je za probat darja

Jacha  

član od: 28.1.2004

sporočila: 105

13. dec 2004 12:23

Jaz jih spečem v pečici. Lp, Maja

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

13. dec 2004 14:00

Hvala za odgovore! Darja, Kako pa jih pripraviš v mirovalovki. (A jih spečeš kot na žaru?) Prosim, če mi lahko malo bolj natančno opišeš, na kaj nastaviš, kako dolgo,.... Prosiiiim. Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

13. dec 2004 17:40

Ne bi bila rada zoprna, ampak sem na dopustu in sem na italijanskem nacionalnem programu gledala oddajo o zamrzovanju. Seveda je poleg ostalega bilo govora tudi o ribah. O tem kako ni nobene garancije da je filirana zamrznjena riba res tista o kateri je govor na embalaži. O ribjih palčkah ( in drugih paniranih ribjih izdelkih ) pa je bilo rečeno še kaj več.......Tudi to da jo absolutno preplačamo glede na kvaliteto ribe. Vem tudi to, da moji otroci v šoli jedo ribje palčke in jih sveža riba ( z glavo, bi komentiral mlajši ) prav prestraši in jo ne jedo radi ali raje sploh ne. Jaz zaradi ribe ne bom ravno v nezavest padala, jo ap rada pojem ( sploh če jo kdo drug pripravi ) Lumpica

dng  

član od: 17.2.2004

sporočila: 21

14. dec 2004 10:11

Pecem jih prbl. 4 minute - opcija crisp - vmes jih obrnem... Peka je pa odvisna tudi od "debeline" palck - jaz uporabljam bo-frostove, ki so malo bolj debele... darja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti