Mikrovalovna pečica

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

5. maj 2008 16:43

Ežoj je torej kupil MW in ima že precej izkušenj z njo. Pri plastiki je treba res paziti, da je označena za MW, sicer doživiš lahko kakšno presenečenje v obliki poplave. A ne, nola, midve že veva? Dolores

mizarka  

član od: 24.5.2006

sporočila: 988

24. jul 2008 10:47

Mogoče bo maloampak prišla sem do mv iz akcije od soseda, pa mi stoji že en teden , ker se kar ne upam začeti.Ali stvari za odtajat, lahko kar v tistih pvc vrečkah, recimo zmrznjeno meso, ali ga moraš predeti na krožnik.

Krožniki tisti navadni beli najcenejši, ki se razletijo na tisoč koščkov, ne vem kako se reče materialu, lahko daš v MV,

Prebrala sem kar nekaj debat pa nisem našla odgovore.Navodila so pa tudi napisana kod da bi že vse znali.

lp

mizarka

spelci  

član od: 1.4.2008

sporočila: 276

24. jul 2008 11:16

Mizarka meso daj na krožnik, ker se ti bo po moje vrečka stopila. Če je to tvoja prva MV je najbolje, da poskusiš dat nekaj na tak krožnik (cenejši, na katerem ne piše MV), vklopiš in si zraven. Posebej moraš biti pozorna, da nima pozlate (starejši krožniki, lončki, ...), pa alu folija in MV sta tudi skregani, nekaj začne pokati in iskrice se vidijo. Jaz sem zadovoljna, moraš pa pazit da kaj ne stopiš, zasmodiš,... Sem mehčala margarino in je znotraj začela vreti, pa ko sem poskušala odtalit potratno potico je bila na zunaj še mrzla, noter pa vroča,... Ja, dokler se nečesa ne privadiš se ti bo pripetilo marsikaj. špelči

jagodas  

član od: 2.11.2005

sporočila: 90

24. jul 2008 12:41

Aha sem že mislila, da sem edina, ki ne sme stopiti blizu MV-ko sem jo drugič uporabljala sem že stopila posodo, ki bi naj celo bila za MV, zažagala hrano pa tudi zunaj mehko, znotraj trdo varianto hrane sem že doživela. Zato je raje na stranskem tiru. lp. jagodas

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti