Plastične škatle za pecivo

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

29. nov 2010 15:40

[cititat=--Pitončica--]

Ne žal tam nimajo in ne delajo, sem redna stranka pri njih :) tako da sem se tam prvo pozanimala :)

majo samo srčke in neke kitare po naročilu za olimje.

sem poslala e-mail v proembo, tam naj bi imeli, vendar imajo "noro dobro spletno stan" :)

tako da niti ni razvidno kaj prodajajo, razem opisa namreč ni ničesar :)

Pitončica[/citat] ja pro emba jih ima, samo oni prodajajo samo za veletrgovce oz privatnike. Če pa greš tja in lepo prosiš (malo je tisti fant kompliciral a sva se na koncu vse zmenila), jih dobiš. Vsaj jaz sem lani tako naredila. Plačilo je z gotovino. Odprto so imeli do 15. ure. V škatlo smrekica gre tam okrog 750 g piškotov. še slikica smrečice [ http://www.mojalbum.com/tajda Sporočilo je spremenil(a) darjuška dne 29.nov 2010 15:46

tadeja 13  

član od: 8.11.2007

sporočila: 226

29. nov 2010 16:23

Da ne odpiram nove tem, bom vprašala kar tukaj. Za praznike bi podarila mešanice zeliščnih čajev, pa bi jih rada podarila v papirnatih vrečkah, za okoli 10 dag čajne mešanice. Mogoče kdo ve kje si jih da kupiti. tadeja 13

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

29. nov 2010 17:39

V Proembi sem parkrat že vzela škatle, tudi te smrečice dve leti nazaj, pa ni nikoli noben kompliciral, so bili zelo prijazni. Mogoče zato ker sem blond *Alisha*

Malinka  

član od: 24.8.2010

sporočila: 25

16. dec 2010 9:02

Danes sem klicala plastiko Borko. Gospod za pošiljanje škatel zaračuna 10 eur za poštnino? V Proembi pa pošiljajo samo velike količine, nad 30 kom. Je pa gospa povedala, da se takšne škatle dobijo v ta velikih centrih najbolšega soseda. Bom šla tja pogledat.. Malinka

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

16. dec 2010 15:38

Nekaj vrst škatl se dobi, recimo, tudi v trgovini Kmetijnsko-gozdarske zadruge v Litiji.

rimljanka

anibas  

član od: 21.12.2006

sporočila: 497

18. dec 2010 21:37

ojla punce,tudi jaz bi rabila take škatle v obliki smreke-kolikšna je cena ?

anibas

Inkaponka  

član od: 14.9.2006

sporočila: 2

30. apr 2011 14:54

Tudi jaz imam slabo izkušnjo z 'Sevšek Stojko s.p.'. V naprej sem klicala, če imajo odprto; ko sem prišla tja, nisem sprva našla hiše, zato sem spet poklicala, in gospod je povedal barvo fasade. 2 minute zatem sem bila tam, zvonila (ograja je bila namreč zaprta) in zopet poklicala isto številko, a je tačas telefon izklopil! Po dveh poskusih klicanja sem odšla. Inkaponka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti