Struca iz oreskov

tjasak  

član od: 5.12.2004

sporočila: 5

tema odprta - 5. dec 2004 22:52 | ogledi: 2.028 | odgovori: 9

V Angliji sem pred nekaj leti za Bozicno vecerjo jedla struco, ki je bila narejena iz raznovrstnih oreskov, lesnikov, indijskih oreskov,...Videti je bila podobno kot mesna struca, le da je bila narejena brez mesa in brez jajc, torej samo iz sesekljanih oreskov, zacimb,.... Recept sem izgubila, zanima me, ce bi se na tem forumu nasel kdo, ki pozna to jed in mi lahko vsaj svetuje, kaj naj zmesam k oreskom, da bo struca drzala skupaj? Najbolj vesela bom pa recepta. Hvala :)

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

6. dec 2004 19:03

po mojem si jedla nekaj podobnega fruit mince - mešano suho sadje, ki ga uporabljajo kot nadev za različne vrste testa, štruce, pite... Žal tega še nisem delala, ampak moj prijatelj google ti bo gotovo kaj povedal na "fruit mince". Če pa se v kratkem kaj takega spravim delat, ti povem, ok? Bo za prvo silo? Dokler ti kdo ne da pravega recepta - jaz ti ne bi tu dajala nekaj, česar nisem probala... Veri

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

6. dec 2004 20:35

Zivjo Tjasa, a ti mogoce mislis Christmas Pudding (Bozicni puding)? Ta je sestavljen iz mincemeat (razlicne vrste rozin, lahko tudi drugo suho sadje), brandija ali whiskija, jabolka, drobtin, mandeljnov, sladkorja, disav.. Mincemeat se v UK in Irski kupuje ze pripravljen, v kozarcih. Puding je lahko tudi v obliki klobase, ceprav to ni obicaj. Ce zelis recept, ti ga posljem.Lp iz Irske. Julia julia

tjasak  

član od: 5.12.2004

sporočila: 5

6. dec 2004 20:43

Zelo sta prijazni, hvala, vesela bom recepta za Bozicni puding, vendar to kar iscem ni to. Ta struca je slana in ne vsebuje suhega sadja, samo razlicne oreske in zacimbe. Je se kot glavna jed z npr. omako in pire krompirjem. Ce bi vsaj vedela kako se temu rece, bi lahko kje malo pobrskala. Julia, lep pozdrav na Irsko (od nekdaj sanjam, da bi sla na Irsko :) ) in prosim za recept :) tjasak

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

7. dec 2004 0:32

tjasa, ne sanjaj vec in pridi! Vidim, da si nasla nekaj strani, ki ti bodo koristile. Ce pa potrebujes se kaj z mojega konca, se oglasi. julia

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. dec 2004 9:28

Julia! A lahko vseeno pošlješ recept za božični puding??? Moja sestra bi bila nad njim navdušena. Tako kot nad Irsko, letos je dobila štipendijo in je kar nekaj časa preživela v Limericku. Navdušena nad vsem. Tako da zdaj že jaz malo fantaziram v tej smeri. Hvala. Loni Makaroni

julia  

član od: 5.12.2004

sporočila: 513

7. dec 2004 9:58

Punce, ne fantazirajte ampak pridite. Jaz zivim v Galwayu, ki je najlepse mesto na Irskem. Ampak, Slovenijo imam najrajsi. Recept za Bozicni puding posljem se danes. lp julia

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

9. dec 2004 10:40

Kaj res lahko pridemo?:) Pazi, ker potem se nas ne boš iznebila!:) S fantom sva brala Gradišnikovo Po Irskem s kolesom ali nekaj podobnega in sva se prav navdušila nad tem...:) Za enkrat še ne morem dobit dopusta, ampak glede na cene Ryan-aira ipd., bi se izplačalo že za kak teden:) V Sloveniji te seveda vabimo na kako pojedino:) Veri

galyka  

član od: 13.10.2004

sporočila: 992

9. dec 2004 12:08

http://chefmom.myria.com/recipebox/recipes/1354.htm Mislim da iščeš ta recept, tjasak. Ravno včeraj ga je na enem drugem forumu objavila kolegica :) Pa so se mi kar sline pocedile, ko izgleda tako dobro. Preizkusila ga pa še nisem. lp, Marijch Sporočilo je spremenil(a) galyka dne 09. dec 2004 12:09:27

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti