Plastična posoda tupperwer

piap  

član od: 1.7.2005

sporočila: 83

11. avg 2005 9:06

v posodi veliki pek (to je posoda za shrambo kruha)nebo kruh splesnel ,če bo posoda odprta vsaj 10 minut na dan in kruh premaknjen da se vsaki dan dobro prezrači:črni kruh zdrži dlje. za shranjevanje sira ,salam imamo pri tupperwaru že nekaj časa nove posode chesmart v 2 velikosti.S posebnim sistemom CONDENS CONTROL -preverja vlago ,zmanjšuje nabiranje vlage in stem podaljša shranjevanje piap

piap  

član od: 1.7.2005

sporočila: 83

11. avg 2005 9:12

g BIBA tudi jaz delam že 9 let predstavitve pia piap

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

11. avg 2005 17:18

No, meni je v tupperware posodi kruh poleti še vedno splesnel, ne glede na to, da v njem vsak dan premikamo kruh in da je posoda odprta, kot pravite, da mora biti. Ne glede na to pa sem s tupperware izdelki, ki jih imam, zelo zadovoljna, sploh s skledami, ki se dobro zapirajo. Najbolj pa s plastično podlago za gnetenje testa in valjanje ter izrezovanje poškodov, pa naj se sliši še tako hecno. Mamamia mamamia

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

11. avg 2005 19:39

Jaz kruh vedno zavijem v bombažni prtiček in dam v taperco in mi nikoli ne splesni.Ker delam polnozrnat pirin kruh s semeni,ga nikoli ne zavržem in če ga v treh dneh ne uspemo pojesti ,ga dam s prtičem v polivinil vrečko in v hladilnik.Tudi en teden starega sem že jedla in ni bil pokvarjen.Pri nas ga prvi dan jedo vsi in včasih ga ostane zelo malo,potem pa ga jem samo še jaz,zato lahko traja ves teden.Pa tudi poleti gre kruh slabše v promet. Aki

Bernarda  

član od: 18.1.2005

sporočila: 298

11. avg 2005 21:17

od tapperrware je super nožek s katerim lupimo krompir.korenje,.....imela sem že druge nožke za lupit,pa se lahko skrijejo..drugače pa se mi zdi,da je ta posoda draga,predraga Bernarda

janmasa  

član od: 12.12.2003

sporočila: 78

17. avg 2005 15:36

Z vso ostalo posodo sem zelo zadovoljna, tudi pri nas jo uporabljamo že vsaj 15 let - do sedaj še nobene težave. Kar se tiče plesni in kruha - jaz sem peka očistila s sodo bikarbono. lp Maša

luthien  

član od: 13.8.2005

sporočila: 145

17. avg 2005 17:20

Imam kar nekaj te posode. Uporabljam jo že 10 let. Hrana se mi je že pokvarila v njej (v tisti za shranjevanje moke... in tisti za salamo...) čeprav je bila kratek čas shranjena v njej. Še posebej me je razočarala posoda za kruh. Imam dve različni in v obeh se je kruh kmalu pokvaril (pa sem pazila na vse kar je treba: premikala kruh, odpirala, imela proč od vira toplote...). Zadnje čase kupujem raje posodo curver, ki je cenovno veliko bolj dostopna in zelo kvalitetna. luthien

piap  

član od: 1.7.2005

sporočila: 83

17. avg 2005 22:53

jaz ovale za shrambo moke in podobno uporabnlam že leta pa se mi ni še nikoli pokvarila hrana .Ovale je treba tudi pravilno zapirat .(s sredine na ven) če pa kupimo že pokvarjeno moko in ko je zapremo vposodo,se pod vrhom posode naberejo črvički ali molji ker nimajo zraka za dihat. Če pa je vlažna pa se naredi pajčevina .to pa ni kriva posoda, je pa vredu ker takoj vidimo da je nekaj narpbe. piap

piap  

član od: 1.7.2005

sporočila: 83

17. avg 2005 22:57

gos. Bernarda res da je posoda cenovno kardraga je pa zelo kvalitetna, priporočam vam da spremljate posebne ponudbe .I N TAKO PRIDETE DO POSOD CENEJA. piap

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

18. avg 2005 9:02

Jaz pravim, da če bo kdo iskal dlako v jajcu, jo bo tam tudi sigurno tudi našel... kar se tiče tupperware posode je kvalitetna, definitivno kvalitetnejša od druge (cenejše) plastične posode, osebno jo uporabljam sedaj nekje 7 let in se niti vizualno ni spremenila, če ne drugega pa je kvalitetnejša zaradi hermetičnega zapiranja pokrovov, da o veliko lepšem izgledu sploh ne govorim... priznam pa, da je cena včasih malo pretirana in to je tisto, kar ljudi ponavadi zmoti. Jaz rešujem to tako, da kupujem posodo (seveda tisto, ki jo potrebujem), ki je v akciji, pa tudi s tupperware predstavnico imam dogovorjeno, da me pokliče, če je kaj pametnega v akciji...sicer pa ponavadi odločajo malenkosti, tako kot pri pralnem prašku, saj dve gospodinji lahko pereta z enakim pralnim praškom in v enakem pralnem stroju, pa bo še vedno ena imela bleščeče perilo, druga pa zapranega... jaz bi situacijo rešila tako, da bi kupila cenejši prašek, pa bi bila jaz in moja denarnica zadovoljna.. podobno lahko rešimo problem s plastično posodo... kupimo curver posodo ali pa celo lahko uporabimo steklene kozarce od vloženega sadja oziroma zelenjave namesto tupperware pa bo... Lep pozdrav iz Štajerske pošilja Katjuška! Sporočilo je spremenil(a) katjushka dne 19. avg 2005 23:58:09

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti