Plastična posoda tupperwer

NatasaK  

član od: 18.10.2004

sporočila: 17

tema odprta - 29. nov 2004 13:11 | ogledi: 5.704 | odgovori: 31

Kakšne izkušnje imate s posodo Tupperwer. Glede na to, da je dokaj draga, me zanima, kako ste zadovljne z njo, seveda če jo uporabljate. To je posoda za shranjevanje, zamrzovanje živil, peko .... Kupi se jo pa samo preko zastopnikov. Prosila bi za vsa vaša mnenja in izkušnje.

Hvala vnaprej, Nataša

NatasaK

631141  

član od: 14.11.2003

sporočila: 612

29. nov 2004 13:45

Uporabljam jo že cca 12 let in mi ni žal denarja, ki sem ga dala zanjo. Poznam pa gospo, ki jo ima že sigurno 35 let in je še vedno uporabna... Lep pozdrav, Klavdoja

izid  

član od: 31.8.2004

sporočila: 261

29. nov 2004 14:23

Po mojih izkusnjah ta posoda ni vredna toliko denarja. Imam pac slabo izkusnjo znjo (slaba kvaliteta).

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

29. nov 2004 14:48

Iz moje strani samo pohvale. Res, da so posode drage, ampak zelo uporabne... pri določenih stvareh pač ne smemo gledati na ceno. Če ti bo to odločilni faktor za nakup, je po moje boljše, da na predstavitev sploh ne greš, ker so pa res posode dosti dražje od plastike, ki jo lahko kupiš v ostalih trgovskih centrih. Jaz sem je že toliko nakupila, da moj mož že vnaprej zavija z očmi, ko sliši, da grem spet na tupperware predstavitev, poleg tega pa tudi v moji kuhinji primanjkuje prostora za to posodo, ampak, ko še vedno najdem kakšno novo idejo za uporabo... Pozdravček, Katjuška

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

29. nov 2004 15:36

Samo pozitivno, pa jo imam kar nekaj. Vesna Milek Recko

helenac  

član od: 3.4.2002

sporočila: 32

29. nov 2004 15:40

Omenjeno posodo uporabljam cca 20 let. Moje izkušnje z uporabo različnih izdelkov so pozitivne. Ker pa Tupperware ne izdeluje samo posod za shranjevanje hrane temveč veliko gospodinjskih pripomočkov (noži, mlinčki, pekači ...) vam svetujem, da se dogovorite za predstavitev teh izdelkov. Morda je na prvi pogled cena posameznega izdelka res visoka, vendar pa je ob kvaliteti in uporabnosti Tupperwerjevih proizvodov, vredna le te. Vsem, ki imajo slabe izkušnje s to posodo pa nasvet: na predstavitvi posode prisluhnite razlagi, čemu je izdelek namenjen, kako se ga vzdržuje ... POMEMBNA JE PRAVILNA UPORABA IN VZDRŽEANJE!

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

29. nov 2004 19:24

Zelo zadovoljna,vsak dan v uporabi,zgleda da je neuničljiva. lp goga

maychi  

član od: 12.9.2004

sporočila: 616

29. nov 2004 19:30

Zelo smo zadovoljni, kar ne moremo prehvaliti. Ker je draga pač kupujemo, kar potrebujemo oz. kar se nam zdi, da bomo največ uporabljali. Pa še lepo izgleda! Lp, maychi

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

29. nov 2004 20:52

Posoda, ki jo ima moja mama, je stara že kakih 30 let in je odlična. Žal se mi zdi, da novejše verzije niso več vredne svoje cene. Npr. v posodah za shranjevanje živil so se mi zaredili žitni molji, šunka v hladilniku ne zdrži predpisane dolžine svežosti, v maminih posodah pa teh problemov ni.

aki  

član od: 23.4.2004

sporočila: 1330

29. nov 2004 21:20

Tudi moj mož zavija z očmi ko sliši besedo Tupperware;imam je precej in sem zelo zadovoljna z njo. Aki

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

29. nov 2004 21:41

Strinjam se z Andrejko, ki pravi, da novejše verzije niso več tisto, kar so bile. Posodo Tupperware kupujem že kakih 20 let in dejansko so tiste izpred toliko let kvalitetnejše, kot npr. posoda za kruh, ki sem jo kupila pred kakimi 4 leti (kvadratna, rumeno -bela). V tej posodi mi namreč kruh dobesedno splesni že po enem do dveh dneh, čeprav ni hermetično zaprta. Z ostalimi izdelki pa sem zadovoljna in so res vredni vloženega denarja. Kar pa se tiče predstavitev- tudi moj mož ni navdušen, kadar je kakšna napovedana, ampak to ni več krivda Tupperwara... ZIMA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti