Rafaello kroglice

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

tema odprta - 18. nov 2004 18:11 | ogledi: 3.440 | odgovori: 2

Danes je v bazo receptov prišel recept rafaello kroglice. Cel postpek, sestavine in vse ostalo je skoraj dobesedno prepisano iz mojega recepta, ki je v bazi že od leta 2002. Ali administratorji kaj preverjajo, ali že imamo isti recept v bazi.

Brez zamere, nisem nič jezna, le opomba.

LP Saša

Sasa Aleksandra Venturini

natkas  

član od: 13.10.2003

sporočila: 83

18. nov 2004 18:46

Ne samo rafaello kroglice, tudi nekateri drugi recepti (enaki seveda), so celo po 4x v bazi. Dragi Jernejček, si slep ali pa tako malomaren, da to pustiš??? Lep pozdrav!

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

18. nov 2004 19:19

Nisem slep, ampak v bazi je 3500 in koliko receptov. Nekateri so pod drugačnimi imeni, zato ne morem vseh receptov pregledati. Ker pa vas je preko 2000 na dan tukaj, naprošam da mi pač poveste, če kaj takega zasledite in bom . Poleg tega pa recept ni dobesedno enak (je pa pomensko enak), zato ga tudi računalnik ne more najti. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti