Mikrovalovna pečica

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

8. apr 2016 14:22

Ja, res je bila draga, Takih s funkcijo klasične pečice ne prodajajo več. Iz prve roke lahko povem, da je veliko stvari, ki so pod znamko Gorenje iz pocebni držav. Malih gospodinjskih aparatov Gorenje ne dela več, ker je ta tovarna v Nazarijih šla pod Bosch. Treba je pogledat izvorno državo tudi pri kakekm od velikih aparatov, čeprav to ne pomeni, da so kaj dosti slabši. 

F r i n a

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

24. feb 2017 10:25

Bom tu nadaljevala, mogoče ta informacija še komu pride prav.

Včeraj sem ugotovila, da moja mikrovalovna ne greje. Vse ostalo je delalo, žar tudi, le gretje ne. Ker je večja in je bila ob nakupu zelo draga mi je bilo kar hudo, saj pri nas kar po tekočemu traku crkujejo aparture malo več kot po 5 letih...

K sreči se mož spozna na tehniko in jo je včeraj odprl. Ugotovil je, da je šla varovalka in jo zamenjal. Hkrati pa še tisto žarnico, ki jo Gorenjev serviser ni našel..! Pa upam, da še nekaj časa zdrži! 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti