Kaj vino ne zanima nikogar več?

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

13. jan 2007 17:41

Ja, ja, vsekakor gledaš ko riba...škilasta, jasno...ampak da je ugodno vplivala na kreativnost pa je umetnikom za verjet, glej, kakšna dela so nastajala izpod njihovih rok... Ko sem brala biografijo de Toulouse- Lautreca (zaslužnega, da je nastal Moulin Rouge, kot je danes), so se po straneh knjige zlivale neizmerne količine absinta... Pravili somu tudi zelene čebela, ker je tako pičil...So pač znali uživat,kaj? Mamamia mamamia

kresimir  

član od: 25.1.2002

sporočila: 180

19. jan 2007 17:02

Tovrstnih pijač na temo penin z priokusom sem zasledil že prej. Začelo se je verjetno z nekimi sadnimi peninami, pa z penečo šmarnoco, pa rebulo, cvičkom, s sadjdnimi esencami brez alkohola, pa s stoletno penino z zlatimi delčki v steklenici ki jo je polnila zlatarna celje ... Menim, da so to modne muhe enodnevnice. Sicer pa, o okusih se da pgovarjati ... kvaliteta takih pijač pa je drugo vprašanje!?? Privoščite si tovrstne pijače, samo da ob tem uživate !! krešimir

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti