Enodnevni kuharski tečaji

Cinija  

član od: 25.8.2010

sporočila: 41

30. sep 2016 9:04

Ima kdo informacijo o jesenski enodnevni kuharski delavnici za začetnike (testenine, italijanska/francoska kuhinja...) v Ljubljani ali na Gorenjskem? (Dvor Jezeršek poznam.)

Hvala.

Cinija

Cinija  

član od: 25.8.2010

sporočila: 41

1. okt 2016 7:38

Hvala obema! Poslala bom mail na Biotehniški center Naklo kdaj imajo razpisan termin za Italijansko kuhinjo...na njihovi spletni strani ga ne najdem. Ima kdo že izkušnje kakšnega od tečajev?

Cinija

Vrtejbenka  

član od: 15.2.2011

sporočila: 4004

1. okt 2016 9:17

Me smo bile na njihovih tečajih in smo zelo zadovoljne...imamo že nove v planu.

 

Vrtejbenka

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

1. okt 2016 17:21

Cinija je napisal/a:
Hvala obema! Poslala bom mail na Biotehniški center Naklo kdaj imajo razpisan termin za Italijansko kuhinjo...na njihovi spletni strani ga ne najdem. Ima kdo že izkušnje kakšnega od tečajev?

Cinija

le piši jim (najbolje, da Petru Ribiču). So zelo odzivni in tudi hitri. Pri njih sem obiskala kar nekaj tečajem (res, da bolj kar se tiče pekarije ampak tudi drugih je bilo nekaj)  in bila vedno zadovoljna. Tudi pri Jezeršku sem bila na dveh tečajih in oba sta bila izvedena zelo profesionalno.

http://www.mojalbum.com/tajda

cakenstuff  

član od: 20.7.2017

sporočila: 1

20. jul 2017 11:02

Pozdravljeni!

 

Sem ljubiteljska kuharica/slaščičarka in se poskušam opogumiti za usposabljanje na kakšnem slaščičarskem tečaju. Mislim, da imam glede peke že kar nekaj znanja, vendar je nekako nepopredalčkano, oziroma rahlo raztreseno, če lahko tako rečem. 

Zelo bi bila hvaležna, če mi lahko kdo, ki je že obiskal katerega izmed tečajev svetuje, kaj bi bilo najbolj primerno, kakršenkoli nasvet oziroma mnenje mi bo v pomoč (v poštev pride primorski/ gorenjski/ osrednji del Slovenije).

Poleg tega me zanima kolikšno predznanje je potrebno za takšne tečaje, malo me skrbi, da bi bil tempo prehiter zame, oziroma je potrebno teoretično znanje, poznavanje tehnik...

Ima kdo izkušnje s tečajem Alme Rekić oziroma na splošno s tečaji Akademije Jezeršek? So ti tečaji primerni tudi za laike?

 

Hvala za pomoč!

 

 

cakenstuff

Darjaq  

član od: 10.4.2023

sporočila: 1

10. apr 2023 8:40

Pozdravljeni, mene zanima a je kak kuharski tečaj v Mariboru?

Darjaq

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti