Nova storitev: pregled ocen pri receptih

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 22. okt 2004 14:47 | ogledi: 7.546 | odgovori: 6

Ker ste tako želeli lahko sedaj pogledate, kdo je ocenil recepte, kdaj in s kakšno oceno...

Upam le, da bo to pomagalo k boljšim ocenam in izločilo tiste, ki se malo "hecajo"... Upam le, da ne bo sprožilo osebnih maščevanj...

Srečno

Jernej

Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

rebecca  

član od: 19.3.2002

sporočila: 2739

22. okt 2004 16:41

kul!

majdi  

član od: 18.11.2003

sporočila: 359

22. okt 2004 22:43

vsaj veš kaj si ljudje mislijo o tvojem receptu Majda

oficir  

član od: 21.4.2011

sporočila: 4

22. apr 2011 22:26

Pozdravljeni! jaz bom kar to temo uporabil ker nebom odpiral nove! mene pa zanima sam informativno kako dolgo je potrebno čakati na strokoven pregled receptov!oz da ga potrdijo! hvala lp oficir

neznan uporabnik

22. apr 2011 22:30

5 do 6 dnevno jih gre skozi. Torej si oglej pod statistiko, koliko jih čaka na objavo. Ne traja pa ravno dolgo časa, da gre skoz pregled. Dlje čaka objava. Potrjen je pa ponavadi v roku 3 do 5 dni max.

 

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

22. apr 2011 22:40

Mi je pa malo hecno tole tvoje vprašanje, ker pregled s potrditvijo za objavo je lahko tudi v 2 urah. Prvo prijavo imaš tukaj in sprašuješ zelo usmerjena vprašanja. Ena moja kolegica tukaj bi rekla voljuharjenje temu in bi se ji čisto pridružil, rezen, če boš napisal zelo tehten razlog zakaj te tako zanima korektura in lektura poslanih receptov.

 

Izvoli, beseda je tvoja.

 

 

Multivitamin

multivitamin

neznan uporabnik

22. apr 2011 22:58

Aja, nikoli ne pozabi, da se v vprašalnih stavkih na koncu ne pišejo klicaji. Klicaji so pa uporabni v pritrdilnih povedih ali stavkih. Imam rahlo tudi o tem kaj znanja. Čeravno včasih zanalašč ne postavim ločila, kamor je treba. Ali potrebno. In smo ponovno pri glagolu - raba, rabiti, potrditi itd.  In seveda, bla, bla,bla,bla.

 

Ti je sinulo il si shvatio,hm?

 

Multi

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti