Kaj skuhati

SEXYLADY  

član od: 12.10.2004

sporočila: 1

tema odprta - 18. okt 2004 13:36 | ogledi: 1.993 | odgovori: 3

ker sem stara komaj 12 let še ne vem dobro kuhati. a bi mi lahko dali kakšne recepte in to takšne bolj preproste da bom zmogla sama kuhati brez pomoči staršev

že v naprej se zahvaljujem

lep pozdrav

SEXYLADY

ribica  

član od: 31.10.2002

sporočila: 525

18. okt 2004 14:24

Tortelini s smetano in sunko: spinacne torteline skuhas v slanem kropu. V vecji ponvi pocvres na kocke zrezano sunko. Dodas sladko smetano, segrejes in kuhane torteline. Na enak nacin lahko naredis katerekoli testenine. Testenine s paradiznikovo omako: testenine skuhas v slanem kropu. Med tem casom na drobno zrezes cebulo in jo pocvres na oljcnem olju. Dodas paradiznikovo mezgo in zacombe po okusu. S to omako zabelis kuhane testenine. ribica

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

18. okt 2004 16:00

Za 12 let je tvoj podpis no malo................. Lepo pa je od tebe, da hočeš presenetiti starše. Zdaj ko se bliža zima - pečenice popečeš na maščobi in dodaš kuhano kislo zelej ali repo. Še malo soli in je gotovo. Poročaj o uspehih. Moja prva pašta je bila surova. Lumpica

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

18. okt 2004 18:12

Na pekač naloži podolgovate paprike in jih v pečici speci tako, da jim koža odstopi. Vzemi jih ven in ko se bodo ohladile jih olupi in operi. Naloži jih v solatno skledo, dodaj sesekljan peteršilj in česen, sol in okisaj po okusu. Tako pripravljeno solato postrzi s kruhom. lp Vesna Vesna Milek Recko

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti