Prhljaj

ligojna  

član od: 22.12.2003

sporočila: 1501

18. nov 2004 12:08

Zanima me če je že kdo uporabil šampon od Justa.Samo je ful drag,več kot 4000 sit za 2dl. Vesna Leben

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

18. nov 2004 18:54

Šampona nisem še uporabila, zelo zadovoljna pa sem z kremo iz materine dušice pri prehladnih zadevah. Meni zelo ustreza. Lumpica

sladkosnedka na dieti  

član od: 28.12.2004

sporočila: 83

23. nov 2004 11:02

Šampon Vichy uporabljam že več kot mesec dni. Moram vam povedati, da je prhljaja skoraj popolnoma izginil. lasje pa se mi še vedno zelo mastijo. Hvala vsem za nasvete. Šampon res pomaga

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

23. nov 2004 12:02

Sta dve vrsti Vichy-ja za suhe ali mastne lase.

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

23. nov 2004 12:27

Najprej o prhljaju: pri nas je mojih moškim v družini pomagal edinole Vichyjev šampon, prvič pa slišim, da obstajata dve vrsti, tudi v lekarni je pokazala le enega: Dercos. Ko smo že pri suhih in mastnih laseh, ali kdo ve, če sploh obstaja kakšen šampon, ki pomaga, da lasje niso tako hitro mastni. Morda kak Vichyjev? Saj vem hormoni, prehrana, tempo življenja in še marsikaj vpiva ...pa vseeno me zanima.

sladkosnedka na dieti  

član od: 28.12.2004

sporočila: 83

23. nov 2004 17:52

Jaz imam tistega za mastne lase. Pa se mi vseeno mastijo. Na nalepki čisto spodaj piše Pellicules grasses, Dandruff, oily&itchy scalp Prhljaj pa je izginil! HURA!!!! Sporočilo je spremenil(a) sladkosnedka na dieti dne 24. nov 2004 06:56:54

andrejka  

član od: 1.8.2004

sporočila: 800

24. nov 2004 8:55

Sama imam prhljaj in mastne lase. Prhljaj uspešno odpravljam s Head and shoulder, manj se mi lasje mastijo, če jih oplaknem s hladno vodo - nasploh sem se navadila, da jih operem s hladnejšo vodo in rezultat je res manj masten :))))

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

24. nov 2004 9:32

Je morda kdo že slišal, da je povzročitelj prhljaja stres. Odpravite ta vzrok pa tudi s prhljajem ne bo več problema. Nekateri se boste zdajle prijeli za glavo in rekli da spet modrujem. Pa vam iz lastnih izkušenj povem da se da. Mogoče traja malo dlje ampak kljub vsemu. Kar se pa tiče plešavosti. Mislim, da se je potrebno mazati z orehovim oljem, ta zopet oživi odmrle lasne mešičke in lasje zopet začno rast. Najprej zelo počasi kot puhek in nato vse bolje. Bom pa za vsak slučaj povprašala klegico. Njen mož to uspešno izvaja. lp Vesna Vesna Milek Recko

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

20. dec 2004 11:25

Jaz imam prav tako tezave s prhljajem, pa sem se s tem že sprijaznila. Baje da ni ozdravljiv, le omiliš ga lahko (poznam dermatologa s prhljajem :) ). Imam pa dolge lase in zato porabim kar veliko šampona. Sedaj že kar nekaj let uporabljam Fructis, ki mi ga odstrani, vendar se prhljaj spet vrne po pribl. 4 dneh. Sem pa s tem šamponom kar zadovoljna, prej sem uporabljala Head & Shoulders in Pantene Pro V, pa so bili rezultati isti, Fructis pa poleg tega še lepo diši... Atina

keyj  

član od: 17.9.2004

sporočila: 91

20. dec 2004 12:35

moj dragi ima, ali je imel tudi zelo močan prhljaj, poskusila sem kar precej šamponiv in tudi "naravnih" rešitev, ampak do zdaj ni pomagalo prau nič! na koncu pa sem se le odločila za nakup vichy-ja in moram priznati da je res super. prhljaj je izginil, ampak kot pravi sladkosnedka na dieti, so se mu začeli lasje precej mastiti, prej pa jih je mel zelo suhe. ne vem raje imam mal mastne lase kot pa cele plahte prhljaja na okoli, če že drugače ne gre! v glavnem Vichy. tudi stress smo poskusili odpraviti ma to je pa le težje, šampon pri še tem ne pomga! lep in prijeten dan! keyj

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti