Magic bullet

Pomlad  

član od: 26.5.2004

sporočila: 91

tema odprta - 11. okt 2004 15:51 | ogledi: 3.444 | odgovori: 12

Ponavadi ne padam na Top Shop "fore", ampak ob prehladu, ko clovek obsedi pred televizorjem, pogleda marsikaj. Torej, zanima me, ali ima kdo izkusnje s tem univerzalnim sekljalnikom oz. mesalnikom?

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. dec 2004 23:39

Veliko se je govorilo, ampak tako kot tukaj ni nihče nič pametnega povedal. Kajti kot kaže ta stroj ne obstaja, vsaj vsi pravijo, da ni dobavljiv. Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije

sladkosnedka na dieti  

član od: 28.12.2004

sporočila: 83

18. dec 2004 6:49

Včeraj sem brala na MON v Starševskem čveku o tem. So se pohvalile, a nekaterim se je pokvaril, oziroma odlomil kak del že zelo kmalu. Zelo dolgo čakajo na rezervni del. Pravijo pa, da tisti, ki veliko uporablja multipraktik, potem tudi veliko uporabljajo ta Magic bulet, ostali pa najbrž ne bodo menjali navad pri kuhanju. Napisala bi vam link, pa danes nekaj urejajo na MON in zdajle ni dosegljiv.

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

19. dec 2004 20:33

Nimam konkretnih izkušenj, pa vseeno. Na reklami videno imajo vse sadje, zelenjavo, sir, meso, lepo očiščeno in narezano na male koščke. Da sploh grejo v mešalnik... Če bi meni doma nekdo prej vse pripravil, bi tudi jaz opravila v treh, petih ali celo desetih sekundah...

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

13. jan 2005 7:31

Obljubila sem , da bom javila, ko dobim ta "čudežni" strojček. Včeraj smo ga dobili in prvi vtis je dober. Aparat izgleda kar v redu, bala sem se, da bo vse bolj krhko in ceneno. Tudi navodila so zelo obširna z veliko recepti, se pa zraven še nasmejiš: npr: "ko boste poskusili ta umešana jajca, se vam bo zdelo, da ste umrli in se znašli v nebesih.." ipd. Kar tako za poskus sem zmiksala jabolko. Deluje v redu. Kaj več izkušenj bom imela čez čas. Všeč mi je, da lahko v isti posodici v mikrovalovki zadevo tudi skuhaš, npr zelenjavno juho-za en obrok na hitro. Če koga še kaj zanima, z besedo na dan.

damjana1  

član od: 17.10.2002

sporočila: 28

13. jan 2005 8:25

V naslednji reviji VIP bo menda objavljen test te napravice.

vale  

član od: 14.8.2003

sporočila: 51

13. jan 2005 9:26

Imam - razen sokovnika zelo dobra in vsestransko uporabna zadeva, ki jo priporočam vsem. Sploh za pripravo sadnih in zelenjavnih jedi je fantastična ... Vale Sporočilo je spremenil(a) vale dne 13. jan 2005 09:27:22

mihana  

član od: 22.9.2004

sporočila: 122

13. jan 2005 12:04

a bi katera mogoče napisala tudi kak recept iz navodil?? hvala mihana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti