Žvečilni gumi

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. okt 2006 12:03

Zvečilni, ki povzroča rast prsi.....:) Very good....) Čakam, da se bo na tem delu kontinenta nekdo spomnil in oglaševal žvečilke na tak način....ker to, da je žvečenje dobro za zobe in dlesni, so potrošniki že osvojili....:)) A tista metoda za večje prsi od gospodične Lendero ne funkcionira...:)? Sicer pa iskreno upam, da takega produkta za rast prsi ni - ker če bi bil, bi najbrž vseboval hormonske preparate in ladies se ne bi mogle upreti temu, da bi jih prežvečile več, kot bi bila (če kaj takega sploh je?) dovoljena doza.... Vendelina jr.

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

5. okt 2006 16:08

Kakor kdo,draga vandelina jr! lep dan val

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

10. okt 2006 7:24

Baje pa žvečenje sprošča živce in sedaj v srednji šoli lahko otroci pri pouku žvečijo, edino ko so vprašani, ga morajo nekam pospraviti. Pa na košarkarski tekmi, ali kateri grugi tudi vsi veselo žvečijo. Kyara

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

10. okt 2006 7:42

Kyara, ni čisto res, da lahko žvečijo, iz prve roke povem... Mene sicer diskretno(!!!!!) žvečenle ne moti, ker ga sploh ni opaziti, tisti hip pa, ko ga opazim, samo migljaj moje glave zadošča, da se žvečilni napoti proti košu za smeti in pristane v njem. Edino med pisnimi nalogami dopuščam žvečenje, diskretno seveda. Sicer se postopek s potjo v koš ponovi. kKako bi pa izgledalo, če bi jaz za katedrom žvečila????? Torej tudi oni, ki so oni strani katedra, ne morejo. rimljanka

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

10. okt 2006 7:57

Rimljanka, če bi kakšen velik balonček naredila, bi se faaaaajjjjnnnnn smejali Ognjič

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

10. okt 2006 8:09

Pripomnim še svoje: žvečilni gumiji so polni E-jev. Torej niso ne vem kako zdravi. Nekaterim krepijo čeljusti, drugim pa jih obrabijo... (Se mi zdi, da taki prežvekovalci, da bi morali cel ljubi dan žvečiti po defoultu spet nismo... ) Sama ne žvečim. Mi pa grejo na živce razni zalepljeni na avtobusne sedeže, ali pa pod sedeže. Pa če kakega na čevelj dobim tudi...

Dolores  

član od: 20.6.2005

sporočila: 1304

10. okt 2006 8:57

Rimljanka, še prek monitorja se čuti tvoja avtoriteta. Jaz tudi ne žvečim, ker žvečilni baje vleče ven plombe. Meni je en zob, ki ni bil dobro zaplombiran, celo razneslo. Lp Dolores

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

10. okt 2006 9:47

Aja, a tako avtoriteto imam, nisem vedela . Če pa slabe plombe ven zmeče, je pa itak OK, kajne? V zmernih količinah žvečim, seveda pa pomislim, kje sem in kaj počnem sočasno. rimljanka

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

10. okt 2006 13:14

Žvečenje je nemara res koristno - predvsem za megalomanske korporacje ki žvečilke izdelujejo. Saj žvečimo hrano, a ni to dovolj? Moje mnenje je, da so žvečilni navadna packarija - glede na sestavine. Če kdaj kakšnega požvečim, je to zgolj zaradi preprečevanja slabega zadaha. Ponavadi se mi zavojček po torbici valja toliko časa, da žvečilni popadajo ven in so že vsi mehki preden mi jih uspe stran vržt... Sicer pa ni lepšega, kot če se v kinu zraven tebe usede nekdo ki žveči... Da bi mu človek vrat zavil!! ivonja

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

10. okt 2006 14:02

Haha, rimljanka! Jaz tudi vem iz prve roke, da pri nas lahko žvečijo v gimnaziji, v ekonomski in zdravstveni šoli. Pa tudi na sestanku nam je bilo povedano, da se lahko žveči, samo lepo in balonov se ne sme napihovati. To pa ne pomeni, da je dovoljeno prežvekovanje, kot pri kravi, na glas in čez cela usta. Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti