Magic bullet

binka  

član od: 26.7.2004

sporočila: 16

tema odprta - 29. sep 2004 19:32 | ogledi: 3.247 | odgovori: 4

Danes sem videla reklamo za ta sekljalnik, pa me zanima če ga že kdo ima in če je za kaj, ker ga prodajajo v Top Shopu in sem glede kupovanja izdelkov ki jih ponujajo po TV še zmeraj skeptična.

Lp binka

Alenka Š  

član od: 5.9.2001

sporočila: 194

5. okt 2004 13:21

Tudi meni deluje sekljalnik na prvi pogled odličen. Koliko je dejansko zmogljiv, pa je veliko vprašanje na katerega odgovor bi odločil o mojem nakupu le-tega. Zato uporabnike tudi jaz naprošam za mnenje o delovanju in uporabnosti aparata. Hvala in lep pozdrav, Alenka

lana  

član od: 28.12.2003

sporočila: 33

13. nov 2004 15:17

Mene tudi zanima če se splača kupit. Vem le to da je bila prva pošiljka prodana, da so jih dobili tisti, ki so jih predhodno rezervirali. Lepo prosim za mnenje tiste ki ste ga že kuplie Hvala in lep pozdrav anita tepeš

TORTICA  

član od: 5.8.2002

sporočila: 990

14. nov 2004 14:09

Jaz sem ga naročila, ko ga dobim, poročam. Bo pa to šele po novem letu.Sicer sem tudi jaz skeptična, a sem že marsikaj naročila. Kar mi ni bilo všeč sem pač vrnila. So pa tudi stvari, s katerimi sem zadovoljna. Rada bi rekla le to: če vas nekaj res mika, preiskusite, saj še vedno lahko vrnete. Pa tudi če se vmes premislite, lahko pošiljko še vedno zavrnete.

janmasa  

član od: 12.12.2003

sporočila: 78

15. nov 2004 16:07

Pozdravljeni! Jaz mikserja nimam, sem ga pa zasledila v Novi Gorici v trgovini, ki ima izdelke, ki se prodajajo na Top Shop-u. Tudi meni se zdi kar dobra stvar. Lep pozdrav Masa Masa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti