Studentska prehrana+boni

d.  

član od: 3.12.2003

sporočila: 523

30. sep 2004 12:30

V Stadri imajo res bolj izvirne jedilnike (jagodna juha, sojini cmočki,...). Priporočam. Prav tako pa tudi Vegedrom v Šiški. Pravzaprav je to vegetarijanska restavracija, kjer strežejo poleg različnih brezmesnih dobrot tudi indijsko hrano (vege). Navadno sta za študente (pa tudi ostale) na voljo dva menija; en vege in en indijski. Meni je super! Res je malo oddaljeno od tebe, ampak se splača. Blizu pa imaš Štorkljo, kjer v zadnem času nisem bila, včasih pa so imeli tam tudi kitajsko hrano. Imej se lepo! Darja

p|na  

član od: 1.3.2004

sporočila: 234

30. sep 2004 14:10

Stadra je pri Univerzi....mimo kongresnega trga greš naravnost in malo naprej od knjižnice Otona Župančiča....je pa zelo neopazna, majhna tabla na vrhu oz. tabla predd vrati kjer piše dnevni menu itd.

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

2. okt 2004 10:39

Hojla! Čakaj, pIna, v katero smer moram od kongresnega trga naravnost?? A dol proti Trgu franc. revolucije ali v smeri gor proti Nami? KAm moram gledat (levo, desno, ....??) :)) Se opravičujem, LJ v osnovi kar dobro poznam, ampak natančno pa ne - a knjižnjica Otona zupančiča je zraven univerze kje?? LP vsem Zala

p|na  

član od: 1.3.2004

sporočila: 234

3. okt 2004 13:47

Zala...če veš kje na Kongrescu je Univerza potem boš definitivno najdla Stadro. Po Gosposki ulici se malo sprehodi in boš našla. Se pravi od Filharmonije proti Univerzi kar pogumno naravnost (to je Gosposka ulica ). Tu so še Guinness pub, trgovina Danza in še kakšen lokalček. Lep pozdrav

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

3. okt 2004 16:08

Aha, ta guiness pub pa poznam :))) in Danzo tudi! Tako da ne bo problema....pIna, najlepša hvala, kupila bom zaenkrat en bon, in ko bom šla tja, ti sporočim mnenje. LP Zala

p|na  

član od: 1.3.2004

sporočila: 234

3. okt 2004 20:17

Kul....sicer še nisem bla ampak se mi vedno sline pocedijo, ko berem dnevne menije na tabli ! . Grem ob prvi priliki.....lep pozdravček nina skorupan

Sanjab1  

član od: 7.10.2004

sporočila: 98

7. okt 2004 21:01

Cisto klasicna kosila ( meni ZELO OKUSNA ) imajo v PUB LEGENDE ( Kino Vic, pri Tobacni ), poskusi tudi Storkljo ( pri medicinski fakulteti ), v Foculusu pa sem jaz dobila cisto posuseno, malo zapaljeno pico...pa se postrezba je bila neprijazna. Poskusi tudi samopostrezno restavracijo v kleti Maximarketa, okusno. LP, Sanjab1

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

8. okt 2004 23:01

Sanjab1, mi lahko malo poveš kako je pri Štorklji? Ker gre se mi tudi zato, da hrana ni recimo instant ali pa ničkolikokrta pogreta, ker to znam tudi sama pripravit - vključno z instant juho :) Sem pa včeraj bila v vegeterijanski restavraciji Vegedrom na Vodnikovi in je bilo zelooo dobro - izbrala sem maklubo. Osebje je bilo zelo prijazno, postrežba pa "zmerno hitra" - no ja, ne prehitra, prepočasna pa tudi ne. Imajo tudi indijsko in delno orientalsko kuhinjo. Priporočam! LP Zala

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

8. okt 2004 23:25

mimogrede - jest mam zelo slabe izkušnje z samopostrežno v Maxiju.... enkrat sm jedu nekaj pšeničnega oz. nekej iz žit, pa je blo zanič pripravleno in sm biu poj 14 dni doma na bolniški.... verjetno le nezaželen primer ki pade enkrat na tisoč, sam jest tja ne hodm več.... pa tud drugje: pazte kaj jeste pa nej bo sveže oz. orng pečen oz. kuhan.... Drejček

p|na  

član od: 1.3.2004

sporočila: 234

9. okt 2004 12:23

joooj prevec komplicirate glede te hrane v restavracijah...več ali manj je povsod isto...kolikor plačaš toliko dobiš ! V vseh restavracijah je glede higiene isto...sem delala v Ljubljani, sicer ne v kuhinji ampak na recepciji enega najboljših hotelov pri nas...pa lahko rečem le : GROOOOZAAAAA !!!

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti