Papirnati servijetki !

KatkaD  

član od: 15.8.2003

sporočila: 136

30. sep 2004 10:10

Lumpica, poskusi izdelati spiderman-a iz barvnega marcipana. V juniju sem bila sama pred isto težavo, na koncu je zmagal barvni marcipan. Res je kar precej dela, si pa pomagaš tako, da figuro narediš že kak dan prej in jo pustiš v hladilniku. Je pa res, da so bili dečki zelo navdušeni, to pa potem tudi odtehta vloženi trud... Lp.

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

30. sep 2004 14:53

Katka jaz sem totalni antitalent za te zadeve. Iz plastelina mi uspe kvečjemu kaka kača ali v najboljšem primeru polž. Mislim da bi moj dečko začel jokati nad mojim izdelkom. Lumpica

KatkaD  

član od: 15.8.2003

sporočila: 136

1. okt 2004 9:12

Lumpica, kaj pa si pomislila morda na tisto varianto, ko ti sliko potiskajo na tisti sladek (užiten) papir? Na netu pa tudi lahko najdeš cel kup lepih slik Spiderman-a, ki bi lahko služile kot osnova za tisk. Sicer se tega sama še nikoli nisem posluževala, ker pač zaradi oddaljenosti večjih mest nimam te izbire, zato tudi ne vem svetovati, kam bi se obrnila. Verjetno pa bi ti lahko pomagala z nasvetom katera izmed članic Kulinarike?! K.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti