Knjiga jem, torej hujšam

neznan uporabnik

24. mar 2003 13:26

Če slučajno koga zanima vam povem, da je (končno) tudi Gorenjka začela delati čokolado s 70% kakava, ki je bistveno cenejša in tudi boljša od Lindtove.... Shadow

malan  

član od: 10.9.2001

sporočila: 412

25. mar 2003 9:49

OOO, kje ste jo pa kupili? Dvomim sicer, da je boljša od Lindtovih ploščic, ker tiste so takooo dobre...

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

25. mar 2003 11:17

Pozdravljeni, sem malo novejsa na forumu, vendar vseeno redno spremljam novosti, katere moram pohvaliti. Nasla sem veliko zanimivih receptov in jih tudi uporabila. Imam pa neko pripombo, katero sem zasledila ravno v tej debati. Namrec pomanjkanje energije vzporedno z Montignacovo "dieto". Sama njegovo metodo uporabljam ze dve leti in izgubila sem 10 kg. In ob tem tudi ne morem trditi, da mi primanjkuje energije, verjetno zato, ker se nisem slepo pognala samo v to metodo, temvec sem ob spremembi nacina prehranjevanja spremenila tudi druge stvari. Namrec to, da se vsaj nekaj minut na dan gibljem (telovadba), pa naj bo to tek, kolesarjenje ali pa samo sprehod s psom. Mislim, da NIHCE ne more shujsati in se dobro pocutiti, ce samo hujsa in ima v glavi samo misel, da mora izgubiti kilograme. Gre za spremembo nacina zivljenja, s tem pa je povezano tudi gibanje v naravi in tako mislim, da je nemogoce, da bi cloveku primanjkovalo energije. Sama nimam toliko prostega casa, da bi se lahko pohvalila, da se vsak dan za nekaj ur zapodim v telovadnico ali naravo, vendar mi ze nekaj minut na dan pomaga pri tem, da imam dovolj energije. Manj kilogramov pa je tudi lepa vzpodbuda. Tisti, ki mislite, da ob dietah nimate dovolj energije - poizkusite, morda pa je v tem skrivnost. lp Ana Sporočilo je spremenil(a) DanaS dne 25. mar 2003 11:21:04

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

25. mar 2003 11:20

Glede Gorenjkine "nove" cokolade. Jaz sem jo kupila v Gorenjkini prodajalni v Lescah, drugje je zal se nisem zasledila. Sama imam raje mlecno cokolado, vendar moram napisati, da je ta cokolada zelo zelo dobra in se bom poizkusila navaditi nanjo. Ana

neznan uporabnik

26. mar 2003 9:36

Ja zaenkrat sem jo našla samo v Lescah in v industrijski prodajalni Žita na Šmartinski. Pa ne morem, da ne bi dodala nekaj o pomanjkanju energije: če se držiš knjige in ješ tako kot tam piše je nemogoče da si utrujen... Jaz se še nikoli nisem počutila bolje.... Shadow

kuhalnica  

član od: 14.1.2003

sporočila: 10

26. mar 2003 12:31

Če se vam Montignacova "dieta" zdi prehuda, lahko preberete knjigo ZDRAVO KOMBINIRANJE HRANE od Mk...je po istem principu, le malo bolj blaga. Sama sem jo preizkusila in res deluje, treba pa je vložiti kar nekaj truda....jaz sem se zelo težko odrekla kruhu skupaj z beljakovinami, saj pred tem nikoli nisem mogla jesti mesa brez kruha ali pa jajčne solate, vendar gre, le v glavi se moraš prepričat. Knjigo moraš sigurno vzeti večkrat v roke, saj vedno najdeš kak nov nasvet, ki si ga spregledal...probat ni greh..... Čokolade pa v nobenem primeru ne smeš jesti !!! kuhalnica Sporočilo je spremenil(a) kuhalnica dne 26. mar 2003 12:33:59

majda  

član od: 24.12.2001

sporočila: 2

26. mar 2003 13:52

jaz sem jo ravno včeraj kupila pri najboljšem sosedu majda buletinac

neznan uporabnik

26. mar 2003 15:06

Ker imate že vsi bogate izkušnje z Montignacovo prehrano me zanima ali je kdo pekel kakšno sladico? Jaz sem nameravala polnozrnat štrudelj z jabolki in natreenom. A je že kdo probal kaj podobnega? lp Shadow Shadow

neznan uporabnik

27. mar 2003 10:00

Pozdrav vsem! Po Montignacu hujšam že tretji teden in moram priznati, da sem kar zadovoljna. Nisem pretirano lačna, kilogrami pa kopnijo. Zraven prebiram še knjigo PROČ S SLADKORJEM. Za vikend sem si privoščila limonin sorbet: voda, fruktoza, limone. Recept sem našla na internetu in je kar v redu. LP, Kirena

helenama  

član od: 21.2.2002

sporočila: 18

28. mar 2003 7:48

Kirena, a mi lahko zaupaš foro Montignacove diete? - kaj lahko ješ in kaj ne lenka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti