Steklokeramična plošča ali plin?

tjas  

član od: 15.4.2003

sporočila: 2437

15. mar 2005 12:03

Jaz imam sicer že par let staro steklokeramično ploško, ampak garantiram, da voda tudi v tamalem lončku za čaj zavre hitro. Tudi z vokom nimam težav, odsvetujem pa ga tistim, ki ob štedilniku ne želijo menjati tudi vse posode. Iz izkušenj pravim da posoda, ki ste jo uporabljali na štedilniku na plin, ni uporabna potem še na steklokeramičnemu (razen če imate recimo tako v stilu AMC in jo res pridno glancate po vsaki uporabi!). Razlog je preprost, ta običajna posoda se nad plinom malce ukrivi, tako da se dno ne usede lepo na steklokeramično ploščo, tudi secer pa se zaradi ognja na kozicah naredijo "usedline", ki lahko ranijo - spraskajo steklokeramiko. Meni se je na začetku zgodilo oboje: mama mi je šenkala nekaj svoje posode, da mi ne bi bilo treba že takoj ob uselitvi kupovati še posode, pa je ta kar plesala po plošči, voda pa nikakor ni hotela zavreti . Razlog je bil seveda slab stik ukrivljenega dna s ploščo. Poleg tega pa se mi še danes na steklokeramični ploščiu poznata dve zarezici, ki ju ni zapolnilo niti loščilo za steklokeramično ploščo (sem bila sicer optimist, da bo pomagalo!) Drugače pa - zagotovo priporočam steklokeramiko. Moj račun za elektriko ni zaradi nje kaj pretirano višji, tudi moji mami se po prehodu nanjo račun za elektriko ni opazno spremenil. Odsvetujem pa kombinacijo steklokeramike in plina - zaradi zgoraj opisanih problemov to dvoje za moje pojme ne gre skupaj. Pa tudi moja kolegica, ki si je to omislila, kombinacije nikakor ni pohvalila. Lep dan vsem! Tjas

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

15. mar 2005 12:22

Glede voka na steklokeramiki ni problem, če je vok bolj "evropske" sorte, tisti litoželezni z ravnim dnom, ki lepo paše na najmanjšo okroglino steklokeramične plošče. Poleg tega mi je steklokeramika všeč tudi zaradi tega, ker ima - vsaj ta moj model štedilnika - tudi ovalno ploščo in se lahko ribe krasno pečejo v ovalni posodi. Tudi vso prejšnjo posodo uporabljam na steklokeramični plošči, res pa je, da sem imela zelo dobro, z ojačanim dvojnim dnom (ni AMC ampak beka) in se tudi na plinu dno ni upognilo. Mamamia mamamia

ssilva  

član od: 23.2.2005

sporočila: 428

15. mar 2005 16:16

No, zdaj pa še en klasik s plinom! Da bolj mešano. No, saj se hecam, ampak mi imamo pač še plin. Cenovno in časovno je sigurno špica. Ostalo pa absolutno ne more prekašati indukcijske, ki jo bomo v bodočnosti tudi kupili (ampak moj šporgetek je kljub nenehnemu maltretiranju sijoč in lep kot nov). Uporabljam pa Silitovo posodo, že kar nekaj let. Če vam je kaj znano, je to odlična in kakovostna posoda, izjemno primerna za indukcijske plošče. Je kar precej draga - sama sem jo prvič, pred desetimi leti mogoče, videla v Metalki v Lj. in to je bila ljubezen na prvi pogled. Nekaj sem jo kupila tam, nekaj v Avstriji, zadnjič pa sem jo videla tudi v trgovskem centru Lesnina na Brdu. Še danes sem vesela, da mi AMC, Zepter ipd. nekako niso sedle. ssilva

mr.Doorman  

član od: 26.2.2005

sporočila: 4

15. mar 2005 21:44

Iz osebnih izkušenj vam lahko povem, da je ko se menja plin res najbolše it na steklokeramiko in to na indukcijo. cene so res okrog 200,000,00 SIT, odvisno sicer od modela in proizvajalca, pri domačem je potrebno paziti, ker, pod ploščo ne sme biti pečice recimo, se je pa ne kupuje le za eno leto. je pa zadeva zelo zelo hitra, lahko bi rekel hitrejša tudi od plina. Ni nobenih stranskih učinkov, kot je vlaga, ki se proizvaja pri izgorevanju plina. So pa prednosti, kot je nastavljanje časa kuhanja, ni bojazni, da bi negdo prižgal ploščo in potem pozabil nanjo, ne bo delala dokler na njej ni posode, temperatura plošče je zanemarljivo majhna, recimo otrok lahko položi roko nanjo in se bo le lahko opekel ne bo mu pa ostala koža na plošči kot se to lahko zgodi pri klasični steklokeramiki, preizkušeno namreč lahko postaviš pod posodo papir in na njem zavreš vodo in se papir ne bo vžgal, kar se pri klasiki zgodi. Posoda za indukcijo je res posebna toda, tko imaš možnost zamenati tudi posodo in nakoncu kupiš le teko, ki jo res potrebuješ ne pa kar cele garniture, cene se pa vrtijo sicer od veličine posode od 2.000,00 SIT pa tudi do 30.000,00 SIT za posodo, da se pakuhati tudi v klasični EMO posodi, le paziti je potrebno, da je spodaj ravna in, ko se jo postavi na ploščo ne sme biti prazna, železo med emajlom se namreč ukrivi in emajl naredi luknjo v steklo, verjamite ni poceni. Pa še ena prednost je steklokeramike pred plinom, eno omarico imate več, tam kjer je bila prej plinska bomba. mr. Doorman mr.Doorman

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

16. mar 2005 7:33

Bravo, mr. Doorman. Meni je pri indukciji najbolj všeč ravno to, da je plošča hladna takoj, pa da voda zavre tik-tak. In pa - ko npr. kuhaš juho, ki mora kar nekaj časa vreti, vklopiš varčevalno funkcijo in se vzdržuje konstantna temperatura, juhica pa lepo počasi vre. Loni Makaroni

Nikita  

član od: 21.6.2004

sporočila: 284

22. jul 2005 15:57

Tudi jaz sem prešla na indukcijo in lahko povem, da sem tudi zamenjala skoraj vso posodo. Sedaj sem kupila tudi ponev za palačinke, ki sem jo kar nekaj časa iskala. Sem pa zelo zadovoljna z njo. Pa tudi pretirano draga ni bila kot jih prodajajo po nekaterih trgovinah kot na primer tale http://www.bionovaskk.si/Index%20SLO.htm Nikita

marmeladka  

član od: 15.1.2005

sporočila: 258

22. jul 2005 20:45

Pozdravljeni! Sem ze malo pozna,saj ste se o tej temi ze zelo razpisali.Tudi jaz sem bila v dilemi med steklokeramicno in indukcijsko plosco.Ker ravno preurejamo kuhinjo in smo bili veliko po trgovinah in smo ogledovali kaj je bolj prakticno,ekonomicno,in glede na to da imam tudi jaz AMC posodo z katero sem zelo zadovoljna,sem problem resila tako:v trgovini sem nasla mini kuhalnik z eno indukcijsko plosco.To bom postavila na delovno povrsino zraven stedilnika in uporabljala za hitre stvari(kaavico-se razume). Lep pozdrav vsem skupaj! marmeladka

tako  

član od: 4.8.2005

sporočila: 41

3. jan 2007 18:38

Zanima me kaj bo sedaj, ko je prišel euro ali bo elektrika še poceni in pol se bo bolj splačalo kupit plinsko pečico ne pa steklokeramično. Kaj se vam zdi? Lep pozdrav Taja

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

3. jan 2007 19:23

Jaz o tem sploh ne razmišljam. Ko bom menjala štedilnik s steklokeramiko, se bom odločila za indukcijskega (ali pa kombiniranega), pečice pa tudi nikakor ne plinske, ampak kar lepo električno. Nekaj evrov gor ali dol na mesec pri elektriki (zdaj jo plačujem okoli 12 tisočakov na mesec) me ne more v tolikšni meri spreobrnit, da bi se vrnila na plin (čeprav imamo po hiši napeljavo in ob hiši plinsko postajo; svakinja in tašča namreč kar ostajata pri plinu ali kombianciji plin - steklokeramika, razen pečice). Sem se preveč navadila steklokeramike. Ampak tudi toje stvar navade, verjetno jih veliko misli povsem drugače od mene (kot sem opisala, že v lastni hiši smo trigospodinje s povsem različnimi navadami). MAmamia mamamia

fakin712  

član od: 29.3.2005

sporočila: 2682

3. jan 2007 21:33

Se popolnoma strinjam z mamamio. Tudi jaz ne grem več za nobeno ceno nazaj na plin. Imam štedilnik s steklokeramično ploščo in sem zelo zadovoljna z njim. Prej se je vedno vonjal plin po stanovanju, zdaj pa že deset let kuhamo in pečemo na elektriko in se nam zdi super. Saj tudi plin ni poceni, kajne? LP! fakin712

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti