Kdo pozna - pecivo z jagodicjem (svedska)

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

22. mar 2005 16:56

Recept se aktivn išče tako po švedskih bukvah kot po telefonu(upam tudi da se bo kaj našlo).Me pa nekaj zanima:ali se v ikei dobi tudi švedske začinjene piškote-PEPPARCOOKERin original švedsko margarino za namazLAETTA(je dooosti boljša od tiste pri nas)?LP terlikar 1

DanaS  

član od: 23.2.2003

sporočila: 391

22. mar 2005 17:50

Piškotek, jaz sem jih tudi kupila. Take s čokolado in tudi brez. Kolikor mi je uspelo pogruntati, imajo noter ovsene kosmiče in precej sladkorja. Če jih narediš po kakšnem receptu (piškoti z ovsenimi kosmiči) in jih na tanko razvaljaš, bi pomoje to moralo biti to. Čokolado pa potem doziraš po svoji volji :) Dana

terlikar 1  

član od: 10.3.2005

sporočila: 994

28. mar 2005 12:18

Zala povej mi po čem je imela krema okus(vanilija,mandlji....).Nekaj smo našli ampak ne vemo če je to to. terlikar 1

mufin  

član od: 19.11.2004

sporočila: 259

28. mar 2005 13:08

terlikar, krema je vanilijeva, podobna kot za kremšnite. mufin

_ZALA_  

član od: 21.10.2003

sporočila: 982

29. mar 2005 9:06

ja, kot pravi mufin - zelo podobna tisti kremi v kremšnitah, a bolj kompaktna in puhasta, ne tako zelo kremasta kot v kremšnitah (kot bi noter dodali več stepenih beljakov za kompaktnost al kaj jaz vem kaj).....Terlikar, res hvala lepa za trud (in tudi tistim, ki pomagajo na švedskem:) ! To pecivo bi res rada naredila doma, v ikeo gremo pa zelo poredko.......Pa priporočam se za karšen koli dober švedski recept s čimveč jagodičja :) LP Zala

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. jul 2005 13:09

Danes sem šla čas zapravljat v Maxi in odkrila Gille kekse, imajo jih več vrst in različno velikih pakiranj. Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti