Zidana kuhinja

Dusano  

član od: 29.9.2001

sporočila: 322

21. feb 2005 22:16

nekolo je bilo tezav z linkanjem slik , sedaj upam da se vidijo Lep pozdrav Sporočilo je spremenil(a) Dusano dne 21. feb 2005 22:17:00

SABIAN  

član od: 3.2.2004

sporočila: 110

21. feb 2005 22:46

Ja se, pohvala tistemu, ki je to naredil. Tudi mi se v novi hiši odločamo za zidano kuhinjo in upam, da nam bo to tudi uspelo. Lep dan, Sabina

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

22. feb 2005 9:55

Packa, čestitam! Midva bova sicer živel v bloku z zelo majhno, ampak zelo praktično urejeno kuhinjico, tako da je ne bova zazidala, ker morava šparat vsak cm, ampak priznam,da tole pa zgleda zelo lepo! Kot vidim, si že sama ugotovila, da je les najbolje barvat z akrilnimi barvami, sploh če gre za kuhinjo, sicer pa lahko tudi z barvami za les, jih je pa dobro oboje polakirat z lakom za les ali še bolje za parket. evolution, o zidanju s siporeksom vključno s premazi, oblikovanjem itd... najdeš ogromno v eni mali knjižici, ki jo ej izdala Tehniška založba Slovenije (TZS, Lepi pot 3), točnega naslova ne vem, mislim da je kar Zidamo in prenavljamo s siporeksom, je pa ena od 4 knjig stako tematiko, poleg te še: Sami barvamo in polagamo tapete, Prenova kopalnice in Prenova stare hiše. Ne me držat za besedo za naslove, ker teh knjig nimam, samo gledam jih na vsakem sejmu:) Se mi zdijo pa v redu in so v Slovenščini, v tujih jezikih se pa veliko dobi v Konzorciju, sploh na temo prenove pohištva. Veri

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

22. feb 2005 14:57

Hojla, tole je pa z veliko ljubezni narjeno. Detajli so čudoviti. Čestitke in pozdrav,župca

juhica101  

član od: 28.10.2003

sporočila: 814

24. feb 2005 18:20

Najlepša hvala za slike... LP juhica

evolution  

član od: 31.1.2005

sporočila: 9

25. feb 2005 11:18

Veri, hvala, ne boš verjela: sem jo imel, plačal zamudnino knjižnici, ker sem jo imel predolgo, sedaj pa imam skopirano. Delati začnem začetek marca, se oglasim s kako fotko, ko bo kaj pokazati. lp evolution

Jassa  

član od: 26.1.2006

sporočila: 1

26. jan 2006 14:21

PACKA je napisal/a:
Sedaj hitim na smučanje. V naslednjem tednu vama pošljem slike. Lep vikend! PACKA
Živjo Packa, Vidim, da je bila tema zidana kuhinja že kar nekaj časa nazaj aktualna. Jaz komaj sedaj zbiram podatke o tem in se pripravljam. Prosim za tvoje slike, če jih je možno dobiti. Jih lahko daš na link. Prav bi mi prišli tudi kakšni tvoji nasveti, glede na to da imaš zidano kuhinjo že nekaj časa. Vnaprej hvala, Lp Juli Jassa

PACKA  

član od: 23.9.2003

sporočila: 344

27. jan 2006 18:24

Pošljem v ponedeljek. Ne sedim za pravim računalnikom. LP, PACKA

legojunior  

član od: 16.3.2006

sporočila: 3

16. mar 2006 23:40

Zdravo packa! Tudi jaz bi si zelela videti tvojo kuhinjo. S partnerjem ravno gruntava kaksno kuhinjo narediti. Oba si zeliva klasično podeželsko. Zanima me kako sta naredila napo (sta jo sama ali kak mojster). Midva namreč ne zeliva kovinske nape, ki se prodajajo v tem obdobju, ampak zidano. Moj naslov je legojunior@yahoo.com Hvala, Mojca legojunior

PACKA  

član od: 23.9.2003

sporočila: 344

17. mar 2006 7:19

Takoj ko pridem v pisarno, ti pošljem slike. Ker se poleti selimo v hišo, sva si tudi za tja omislila zidano kuhinjo. Našla sva podjetje, ki izdeluje zidane kuhinje. Od njih bova vzela lesene dele, vse ostalo bova naredila sama. Polagala ploščice, zidala napo,.... Oglej si kuhinjo, potem ti pa odgovorim na konkretna vprašanja. Napo sva naredila sama. Za v stanovanje - bolj malo, v hiši bo velika. PACKA

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti