Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

Marjetka cvetka  

član od: 27.12.2004

sporočila: 1569

28. feb 2005 12:03

Hojla! Men je nekaj uspelo dol potegnit teh vaj!En naslov: Winsor pilates-20 Minute Workout,za začetek,kar vredu zadeva. Sicer je pa gor robe kolkor hočete,piratke,ha,ha,ha........ sam še sebe morm prepričat,da začnem.Sem se zadnje čase kar malo polenila,glede miganja. No včeraj sem šla na en doooooooolg sprehod! Vsem,ki ste jutri vodne želim veliko sreče! Mejte se lepo! Marjetka cvetka

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

28. feb 2005 12:09

Tejčica, tudi pri nas je včeraj pihal leden veter, tako, da ga imejte kar tam doli. Nekaj ja morate imeti, da vam ne bo preveč lepo - hecam se. Bambola, zadnjič sem jedla kupljene jagode, pa so bile tako čudnega okusa in tako trde za gristi. Po moje je res poletje ta boljši čas za take diete, ko je vsa zelenjava na vrtu, če pa jo že kupimo, je bistveno bolj poceni. Kako krasni bi bili sadni dnevi z lubenico in jagodami. Orgastično. Bambola, pojedla sem dve jabolki in dve pomaranči. Pojma nimam, kaj bom dala v usta, ko pridem domov. Tabina, tako delo prepustim mojemu sinu, ki to obvlada. Upam, da mu boratalo. Te obvestim. Hvala že v naprej. Kakšno trapasto gužvo imam v službi. Kar naprej bi nekdo nekaj imel in mi ne dajo miru - gnjavatorji. Komaj čakam, da bo ura dve in da mrknem. lp marjanca marjanca45

bambola  

član od: 25.2.2005

sporočila: 43

28. feb 2005 12:09

Draga Tejčica kr te iz trgovine niso nič kaj sladke, bolj voden okus...........ampak za spremembo............Meni se zdi hud ta sadni dan, za večerjo ponavadi pojem še radič s česnom, saj se sme ne? Kaj ti veš če lahko na OH dan jem za večerjo kremšnito kot torto. Tu na obali tud imamo burjo bambola

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

28. feb 2005 12:15

pozdravljene sotrpinke! kako lepo se je vrniti med vas. Morska medvedka, lepo, da me kdo pogreša. Glede koruze pa so ti itak že odgovorile, da spada pod Š. Jaz sem trnutno spet v krizi. Čez teden dni imam drug vodni dan, teža pa že od prvega stoji. Še volja do fitnesiranja me bo minila, če bo šlo tako naprej! Včeraj sem imela sadni dan, bila pridna, pa nič. Pa samo 6 bi jih še rada oklestila! Verjetno bom postavila rekord v najmanj izgubljenih kilogramih. Aj aj aj. Darchy

aknirad  

član od: 26.2.2005

sporočila: 87

28. feb 2005 12:17

Dekleta pomagajte. A katera je zraven pasulja tudi kruh? Ali samo pasulj za kosilo in večerjo? Mi tako kruli, sem tako laaaaaačna. aknirad

Darchy  

član od: 3.2.2005

sporočila: 213

28. feb 2005 12:20

mislim, da lahko po pasulju poješ kos kruha (saj kruh je škrob). pa da en bi slučajno kak mesek v pasulju plaval! ne ne! aja, tiste, ko ne veste, kaj bi dale na pizzo: jaz sem si zadnjic naročila s korenčkom, cvetačo, gobicami, bučkami, šparglji in pelati... NJAMI je bila dobra. Darchy

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

28. feb 2005 12:22

Hejhoj! Kalčke kupujem vložene, bom pa enkrat v prihodnosti nabavila kalilnik in se jih bom podstopla sama vzgajat. Tko vsaj veš kaj ješ... Jest sem se zjutraj že potešila z ananasom - mojim najljubšim Del Monte!! En fin recept za sadni dan je kompot iz suhega sadja - nesladkan seveda - ni panike, ker suho sadje od sebe da zelo veliko sladkorja. Sem tudi naše doma že par let nazaj navadila da tega kompota ne sladkajo in zdaj ko so se navadli, pravijo da je boljši kot prej in da ga je res greh sladkat... Jabolčne krhlje not vržem, nekaj suhih hrušk in sliv, včasih pa na koncu kuhanja tudi kako figo ali dve, pa cimeta not usujem da prav fino zadiši!! Fin je ta kompot, ker na ta dan nekako nadomesti topel obrok, pa še občutek sitosti ti da. Joj joj moram nehat, če ne bom kmalu doktorirala iz hujšanja... Želim vam en nenadkriljivo uspešen sadni dan!! ivonja

Rožica  

član od: 13.9.2004

sporočila: 958

28. feb 2005 12:41

Živjo! Piratke, upam da boste tako pridno izvajela te vaje, kot jih zdaj downloadate. Drugače pa so kar dobre, jaz jih še nisem poizkusila. Ja, kar zneste se nadme! Jih je blo pa treba takoj met! No, vsaj pogledala sem si vse različice, tako da lahko rečem, da vsaj malo vem kako je treba izvajat. Res pa je, da še vedno nisem poizkusila. Drugače pa Jade mislim, da so že veliko razložile glede tega downloadanja. Treba je torej najprejt met en program nameščen na računalnik, ki pač omogoča download (dc++, kaza, emule,....), potem pa je vse dokaj enostavno, pod išči vpišeš, kaj želiš poiskati (npr. pilates), pregledaš zadetke in željene povleceš na svoj računalnik. Upam, da bo zdaj tema downloada končana, ker bomo drugače morale na kakšen računalniški forum! Mimo grede, s kerih rovt pa si? Maychi, hvala da imaš tako dobro mnenje o meni, vendar verjemi, da znam bit tudi zelooo tečna! A ti kaj izvajaš te vaje? Kaj pa rekreacija, katera ? Tudi jaz imam počasi že dovolj zime, čeprav pa še sploh ne smučanja, da smo si na jasnem. Rada bi imela samo čiste ceste za rolanje in kolesarjene, dovolj toplo vreme za tek, zelenjavo na vrtu,...., vendar zasneženo smučišče. Jaz kar budna sanjam. Vendar pa priznam da tudi jaz zamenjam zimo za bolj pestri izbiro sadja in zelenjave. Strinjam se,da vso sadje, ki nam je po astronomsko visokih cenah na voljo v trgovini, nima nikakeršnega okusa. A ja, samo da omenim meni kilogrami nikamor ne gredo. Kaj pa tebi Maychi? Čao! Se tipkamo! Rožica. Zaupaj svoji osebni moci. To je vse, kar v tem skrivnostnem svetu sploh imas.

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

28. feb 2005 12:44

Bambola, sevedal lahko poješ kremšnito za večerjo namesto tortice. Tudi jaz sem jo že. Lahko ješ katerokoli sladico. Me veseli, da nas je tudi na obali več ki smo na dieti. Bomo ponosno hodile po plaži, kaj? Marjanca, jagode in lubenice.....jaaaa..... KJE JE POLETJE??? Jaz imam poleti velikokrat sadni dan in to predvsem z lubenico. Samo moram bit vedno blizu stranišča. Vsa ta tekočina... No, poleti bomo pa zimo klicale da se malo ohladimo. Aknirad, pri kosilu kar pojej koskruha zraven pasulja, pri večerji pa ne. tejčica

lkc  

član od: 24.1.2005

sporočila: 66

28. feb 2005 13:14

Rožica, Darchy, pastai še dve, ki jima kg nočejo dol. Jaz upam, da bo ta vodna poplava, ki se obeta jutri, vse dol splaknila. Glede sadja se mi zdi, da je vedno manj izbire v trgovinah, samo še pomaranče, banane otepavam, (mogoče pa smo ratale zbirčne) jabolka pa so kar domača, siugrno bio. NO danes bom pa malo kuhanega kislega zelja pojedla namesto sadja za kosilo, upam da bo v redu. LP. lkc Sporočilo je spremenil(a) lkc dne 28. feb 2005 13:16:47

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti