Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

28. feb 2005 10:26

hey vipercat...saj ni panike. te dohitim jutri, a ne? danes pa sadni dan, ker sem imela kar dva dni bolj v znamenju OH. pa ne samo to. na koncu sem sama sebe prepričala, da nekateri itak ne ločujejo OH in škorba, da sploh ni tako pregrešno jesti krompir, solato s koruzo in korenčkom in na vrh potlej še pecivo. jaja, saj vem, da nisem karakter. in se kesam :( jutri sva torej na sadju, v sredo pa B. štima?? kar pa se mraza tiče pa.... k vragu še to. komaj čakam da bo vsaj malo plusa, da sneg skopni, pa da se gibamo in počnemo kaj koristnega. sem ena izmed čudakinj, ki si je tudi nabavila vsa možna semena, ker zdaj smo pa ja zdravi zelenjavčki, pa bio predelava ne bo škodila a ne :))) tabina

vipercat  

član od: 21.2.2005

sporočila: 102

28. feb 2005 10:38

ja, ja to bo pa drzalo. no in kaj bomo jutri jedli :) ha, ha kot da imava nevem kaksno izbiro zajtrk jabucek, malica jabucek kolislo peceno sadje, vecerja pa verjetna kaksne dve banane? kaj pravis? lep pozdrav vipercat

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

28. feb 2005 11:01

Ojla! Tabina, opiši, prosim, kje in kako si potegnila dol pilates vaje? PROSIM!!!!! Tud js sm solatni manijak in že dolgo si želim poskusit kalčke. Katere kalčke kupujete in kje? Komaj čakam, da se sinko zbudi in gremo ven na sonček. Od znotraj zgleda ful lep dan, upam samo da ne bomo zmrznili. Čau kokos

marjanca45  

član od: 9.1.2005

sporočila: 744

28. feb 2005 11:21

Kokos, v Šparu sem kupila sojine kalčke in so mi bili zelo všeč. Drugih še nisem poskusila, ampak glede na to, da so mi bili ti všeč, bom. Toliko govorimo o hrani, jaz pa sadni dan, jutri pa voda !!!!!!!!!!!!!!!!! Ja, za te pilates vaje bi se v prošnji pridružila tabini. Tisto, kar je poslala tiina, sem si že sprintala. Hvala. marjanca marjanca45

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

28. feb 2005 11:31

kokos in ostale...to kar vam, zdaj pišem je uf..pravi smrtni greh :) piratstvo... ampak delamo pa to vsi. obstaja en program, ki se mu reče emule (tudi drugi so kot npr. kazaa ipd) najdeš ga tudi na internetu. v kolikor ga nimaš downloadanega pač moraš to prej storit. potem pa iščeš po strežniku, pod iskanje vpišeš pilates (winsor pilates- še boljše) pa označiš da te zanima video (ne avdio ipd) in potem označiš da začne prenašat na tvoj disk. ostalo pa računalnik sam nardi.je kaj bolj jasno"? tabina

vipercat  

član od: 21.2.2005

sporočila: 102

28. feb 2005 11:37

ja, ja to bo pa drzalo. no in kaj bomo jutri jedli :) ha, ha kot da imava nevem kaksno izbiro zajtrk jabucek, malica jabucek kolislo peceno sadje, vecerja pa verjetna kaksne dve banane? kaj pravis? lep pozdrav vipercat

bambola  

član od: 25.2.2005

sporočila: 43

28. feb 2005 11:43

Kera še ima dans sadni dan ko jaz...........danes pa si bom privoščila skledo jadod za kosilo njammmmmmmmmm bambola

kokos  

član od: 31.10.2004

sporočila: 373

28. feb 2005 11:46

Tabina, hvala za pojasnila. Upam, da mi bo uspelo. Emule pa že imam, tako da rabim sam še vaje dol potegnt. Sporočim rezultat. Baj kokos

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

28. feb 2005 11:58

ja, zgornji konc ima mraz, pri nas pa je BURJA! Sem komi od vrat do avta pršla in potem ugotovila, da sem bla vmes pri frizeju - ne glih za pohvalt! Bambola, kakšne jagode pa si boš privoščila? Mene nič ne mika jest kupljene, so čisto brez okusa zdaj. Jaz jih imam veliko v skrinji, samo so vse skladkane in si jih torej ne smem privoščiti. Komaj pa čakam na domače. Sedaj pa meljem eno prav kislo jabolko, kakšno sadje bo pa za kosilo pa še ne vem. A vam kaj burje pošljem? tejčica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti