Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

27. feb 2005 19:35

Pozdravljeni, imam eno vprašanje. Zanima me koliko je primerno uživanje kalčkov pri tej naši dieti? Ali jih morda že kdo uživa? Hvala za odgovor. riba-ribica

tejčica  

član od: 7.2.2005

sporočila: 457

27. feb 2005 21:15

Hoj hoj! Sem spet na Obali. Ko smo prišli nazaj, sem mogla najprej hčerko tolažt, ker tukej ni snega. Jaz ga imam pa dovolj do naslednje zime. Čez viken sem bla kar pridna. Kljub vsem skušnjavam je šlo brez pregreh. Sestra je že včeraj delala rolado in je počakala tudi mene do danes zvečer. O, kako je bil želodček hvaležen. Za kosilo sem si pa danes spekla pogačo po receptu iz Rinine knjižice. Za popestritev okusa sem dodala malo pehtrana. Že po receptu se mi je zdelo da je notri preveč soli in sem je dala manj, pa se mi je zdela še preveč slana. Ja, jutri pa sadje v torek pa ... VODA! Upam da ne bo v torek vode zmanjkal, glede na to, kol nas bo na vodi. tejčica

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

27. feb 2005 22:02

Ja tale koruza zna biti zagonetna, ker kolikor je meni znano, ima konzervirana koruza dodanega tudi nekaj sladkorja (ne vem če vsa), tko da zaradi tega sploh ne verjamem da je priporočljiva, definitivno pa spada pod škrob, ampak jaz si jo včasih kljub temu dam malo na solato, kljub temu da je napr. beljakovinski dan... Kar se pa kruha tiče, ga pa jaz tudi skoraj ne jem, ker mi ne paše zraven, oziroma ga pozabim, ker nisem navajena kruha jest pri kosilu... Kalčke pa jem, čeprav v bistvu ne vem kam spadajo, kar se mene tiče jih imam popredalčkane pod zelenjavo. Jem pa jih skupaj s kitajskimi riževimi rezanci na Š dan. Zdej sem šele pokapirala, ko vse pišete da imate vodo v torek - jest sem pa skoz mislila de je voda namesto sadnega dneva, je pa en dan po sadnem, zato sem mislila da imam vodo jutri. Torej bomo v torek skupaj trpele... Če pa slučajno v torek vode zmanjka bomo pa sneg talile, bo vsaj prej pomlad prišla!! Držte se!! ivonja

aknirad  

član od: 26.2.2005

sporočila: 87

27. feb 2005 22:33

Dober večer vsem skupaj. To, da sem nova na forumu, ne moreč reč, ker bi se zlagala. Pišem pa res prvič. Kajti... trajalo je kar dobrih deset dni, da sem prebrala VSE strani prvega in drugega foruma . Medtem sem sama s sabo tudi razčistila nekaj stvari in od 15.02. sem tudi jaz na dieti. Moram priznati, da je prvih 10 dni kar šlo (-2.8 kg - če ne bi bila 2 x packa, bi lahko bilo še več), sedaj pa opažam, da sem že dva dni non stop lačna. Je to normalno? Zanima me tudi, če vse pridno telovadite ali je katera takšne sorte kot jaz in ima doma tudi veliko športnih rekvizitov s katerih samo briše prah? Torej, če je vojna, naj bo vojna za vse! Me pa zmagovalke. Če še katera ne spi, se naj javi. Drugače pa se beremo jutri. ciao aknirad

ivonja  

član od: 26.2.2005

sporočila: 523

27. feb 2005 23:08

Pozdravljena Aknirad (in vse ostale ki še ne spite)! Evo jaz tudi še ne spim. Sem zasvojena s tem forumom in med delom (za odmor) skoz hodim gledat če je katera kaj novega napisala... Ne, jaz med dieto nisem kaj posebno lačna, no ja zlagala bi se, če bi rekla da nikoli nisem, ampak kakšnih večjih poroblemov z lakoto ni (čeprav sem drugače požrešna kot slon!!) Ta dieta kar dobro vpliva name... Drugače pa med dieto ne telovadim kaj preveč - včasih naredim kakšen skupek vaj pilates. Z ornk telovadbo bom začela po dieti, da se + in - uravnotežita (malo hrane + malo telovadbe = več hrane + veliko telovadbe). Dieta se mi neha konec aprila in takrat bom redno začela s tekom, pa v pilates se nameravam resno vržt da vidim če so res taki fini efekti kot vsi hvalijo... Joj kako se je treba matrat a ne?!! Nočko! ivonja ivonja Sporočilo je spremenil(a) ivonja dne 27. feb 2005 23:36:47

riba-ribica  

član od: 25.2.2005

sporočila: 1436

27. feb 2005 23:08

Jaz telovadim redno vsak dan, običajno med dnevnikom oz. poročili, saj so predolga zaradi reklam, ne morem tako dolgo sedeti pri miru. Tako počnem dve stvari hkrati. Sploh pa so pred televizorjem primernejša kakšna ročna dela kot grickanje čipsa, sladkarij ipd. Med reklamami napraviti nekaj počepov pa mi je že tako navada. LP in lahko noč. riba-ribica

aknirad  

član od: 26.2.2005

sporočila: 87

27. feb 2005 23:25

A mi lahko katera pove kaj več o vajah pilates (kje jih najdem) in tibetančkih? Nočko tudi vam. aknirad

Irena19  

član od: 5.1.2004

sporočila: 319

28. feb 2005 7:53

Za tibetanke poglej na www.lunin.net/. Tam so tudi shiatsu vaje, ki jih delam takoj po tibetankah, potem končam s katupranam vajo. To je malo podaljšan pozdrav soncu iz yoge. www.moje-zdravje.com Kar malo sem nametala naslove, saj ne znam napisati tako, da bi lahko samo kliknila. Za pilates pa sem prosila Meli in mi jih je poslala po pošti. Irena Ups, sem opazila, da sem kar dobro napisala, saj se odprejo prave strani. papa Sporočilo je spremenil(a) Irena19 dne 28. feb 2005 07:55:00

tina tw  

član od: 12.4.2004

sporočila: 26

28. feb 2005 7:58

Uf ta tema je pa že res dolga postala. Da se človeku kr zvrti. Eno vprašanje imam o 90 dnevni dieti: Ali se lahko na škrobni dan je tortilije, da bi napravila tortilije s fižolom in koruzo .... Ali tortilije spadajo v naslednji OH dan? Za odgovore se zahvaljujem! ;) LP Tina Tina Kuder

tiina  

član od: 23.2.2005

sporočila: 26

28. feb 2005 8:32

Dobro jutro vsem, Tina TW, jaz tortilje jem na OH dan. Kolikor sem gledala, na mojih kupljenih nikjer ne pise, da imajo jajce notri, tako da so ok. Pa tudi v rinini knjizici so na OH dan. lp, tiina :)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti