Ločevanje živil 90 dni - 2. del

tema je zaklenjena

alja  

član od: 27.7.2004

sporočila: 75

19. avg 2004 11:50

JamieO sorry da sem tako zatežila, ampak zdaj si mi povedala kar sem želela izvedeti. Glede konfekcijskih številk ne vem koliko sem izgubila, ker nosim svoje obleke, ki so mi bile pred dieto preozke (sem jih sicer zvleka na rit, ampak ne zapela), zdaj so pa malce prevelike.Mislim pa, da imaš ti bolj zdrav pogled na te stvari, ker gledaš centimetre. Saj konec koncev kile niso tako pomembne. Če si vitek si pač vitek, ne glede na težo. Jaz sem pa že iz preteklosi bolj "navezana " na kile. Bom si beležila svojo papico, pa bom videla kakšen grešnik postajam, hi,hi... Kaj boš pa danes jedla? Jaz bom najbrž nekaj iz riža, ker sojinega mleka nisem dobila. Mora do Interspara se pritrest, pa mi je avto riknil, tako, da sem samo od svojih nog odvisna - pa od lokalnih trgovin seveda. alja

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

19. avg 2004 13:57

ALJA, jaz imam danes sadni dan, pol pa itak ves kaj jem. Mislim, da si bom doma skuhala korencek v justni osnovi. Sem kar srecna, da smo imeli danes ze 2 daljsa sestanka, tedaj sem manj lacna in cas hitreje tece. Neeeeeeeeeeeee, belezis si zato, da se laze kontroliras in ne delas prekrskov. Jaz sem si prvih 14 dni delala take zapiske, potem pa ne vem zakaj nehala. Mislim, da bi bilo grehov bistveno manj, ce bi s tem se nadaljevala, saj bi imela crno na belem kdaj in koliko sem ze. Sem si pa zagulila vikend. Namrec, za soboto sem planirala Smrekovec, ko imam skrobni dan, pa se je prestavilo na nedeljo in sem se obonirala na polnjene paprike z rizem in zelenjavo. Potem pa sem se spomnila, da pride nedelja na OH dan. Bomba, kaj pa zdaj?! Po mojem ni tako slabo, ce imam 2 skrobna dneva, a ne, saj je OH dan tako ali tako gresni dan. Kaj menis? A nimas v blizini nobenega dobrega(najboljsega) soseda? JamieO

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

19. avg 2004 14:06

POZDRAVLJENE VSE SKUPAJ! Pred nekaj meseci sem se že parkrat oglasila na tem forumu, potem pa sem "mrknila" , saj so vsi lepi načrti izpuhteli v pustnem in velikonočnem času. Kar sem takrat v treh tednih izgubila, sem kmalu pridelala nazaj. no pa pustimo to, saj je že tako daleč.... Sedaj sem tik pred prvim vodnim dnevom in pojutrišnjem zjutraj vam poročam, kolikšen je minus - moram se pohvaliti, da sem tokrat skoraj 100 % dosledna (tisti skoraj pomeni, da si vsak dan dovolim kavo z malo mleka in da med sadnimi dnevi jem tudi zelenjavo). Predvidevam, da sem med vami najbolj v letih, saj se mi štirica na prvem mestu piše le še slabo leto in potem... Pa kaj bi to, važno, da se spodbujamo in si pomagamo. čao!!

Sibila  

član od: 8.7.2004

sporočila: 62

19. avg 2004 14:30

MALC, bravo! Tokrat pa le ostani z nami in nikar ne "mrkni". Saj je včasih težko, kaj včasih, pogosto, ko pa so pregrehe na vsakem koraku, samo roko je potrebno stegniti. Ne, pa je ne bomo, KER SMO MOČNE!!! Tista štirica pa naj te ne moti, saj nas je več, nekatere pa so že blizu, druge so študentke in tudi dijakinje, vendar imamo vse nekaj skupnega: 3MD!!! Punce (fantov itak nimamo več, le kje so), veselo naprej. Sibila

alja  

član od: 27.7.2004

sporočila: 75

19. avg 2004 14:37

JamieO jaz mislim, da bi na OH lahko grešila s polnjeno papriko, saj je tako skoraj vse dovoljeno. Za boljši filing pojej dve bobi palčki (slano pecivo) ob 12 h, potem pa čez dve uri (čas kosila) navali na paprike in se jih najej do naslednjega jutra. Ha, poglej, kako iščem luknje v zakonu.... V GLAVNEM PRIVOŠČI SI! Najboljšega soseda so pa sesuli skoraj do tal, ker ga bodo baje prenovili. Ta večji je pa ravno toliko stran, da peš ne morem do njega. Tko, res sem uboga sirota...ha, ha Malc dobrodošla spet med nami in glej, da nas ne zapustiš spet. kar se starosti tiče pa je moj ded rekel, da si star toliko kot se počutiš. alja

JamieO  

član od: 17.6.2004

sporočila: 207

19. avg 2004 15:17

ALJA, pol pa ti nisi moja soseda, ker nas Mercator veselo obratuje. Jaz sem doma v prijetnem naselju - Koseze. Ne, nisem v terasastih blokih . Ko jim omenim Koseze, vsi najprej pomislijo nanje, kdo bi vedel zakaj. Ti si mi pa dobra! A ti resno mislis, da se jaz lahko ustavim pri dveh bobi-palckah?! ha-ha-HA! Sicer pa - nc, bom v soboto jedla krompirjevo solato ( to lahko jem 2x), v nedeljo pa polnjene paprike brez mesa. To bo se bolje kot OH, ki je tak pokvarjen gresen dan! Mogoce mi bo pa vsec in bom imela v nadaljevanju vedno 2 skrobna dneva, no vsaj do konca 3MD. Vceraj sem si ga s tisto pizzo iz rzene moke itak zasr...! Danes grem pa v LeClerc-a, po pekovske poslastice za mojega dragega. Mi ni jasno kako se on ob vseh sladkarijah, ki jih je pozno zvecer, nic ne zredi! JamieO

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

19. avg 2004 16:23

JamieO, ko sem študirala (kje so tisti časi!) sva bili pa skoraj sosedi! Stanovala sem na Podutiški, kupovala pa v trgovini v Kosezah! Malc, pozdravljena! Skupaj bomo lažje! (Fizika v našem primeru ne deluje...) Moja praksa je skoraj vsak dan enaka: dopoldne sadje, kosilo, popoldne sadje. Mislite, da je to kaj narobe? Sadje mi vedno bolj paše... LP, Stanka

Mamba  

član od: 31.7.2004

sporočila: 5

19. avg 2004 16:42

Pozdravljene punce! Jaz sem pa začetnik in je danes moj prvi sadni dan in močno rabim spodbudo. Zanima me pa tudi, če lahko jutri na B dan jem burek (sirov oz. skutin). pa-pa Tatjana

Sy  

član od: 11.12.2003

sporočila: 1057

19. avg 2004 17:16

Zivjo, danes je moj zadnji dan - 4dnevne ponovitvene diete Zelo sem pridna. Kupila sm si 3 kg lubenice in 2 kg dinje, ko so pri najboljsem sosedu tko poceni, da se jih bom letos "prenajedla". To sem si obljubila. Dinje je ze skoraj zmanjkalo, lubenice pa je tudi ena kila manj. Vsakic se najem do FULA in ker jih je sama voda, nic ne skodijo. Ful fajn. In glede na to, da je danes zelo vroc dan, mi pase, da jem samo hladno hrano, ker te vrocine sploh ne obcutim tako kot ostali druzinski clani. Blabli: sprasevala si glede kreme za kozo. Jaz uporabljam BALEA losijon za telo za napeto kozo. Kupim jo v DM, kar velika bela plastenka (400 ml) z zelenim pokrovom. Spredaj pise: Balea body, Spezialpflege, Straffende Bodylotion Q10. Stane malo manj kot 700 sit. Ne vem, probi. Meni je fajn, nisem pa prepricana, da ravno "krci kozo".

luna83  

član od: 22.6.2004

sporočila: 1

19. avg 2004 19:03

Živjo! Se ena nova se vam pridruzuje. V bistvu na dieti nisem ravno na novo, ampak pisem pa vam prvic. Forum berem ze kar nekaj casa in moram rect, da vas prav obcudujem, ker ste tako vzdrzljive in ne podlezete skusnjavam, vsaj v vecji meri ne. Sama sem namrec na 45 dnevu in mi do sedaj ni slo ravno najboljse izgubila sem nekje 4kg, in se to je uspelo spavit v prvih tednih ko sem se bol drzala, potem pa vmes malo obupala in je seveda pokazalo tudi malo spet navzgor. Tako da sedaj sem se odlocila, da grem bolj resno naprej in upam da mi bo uspelo še polovico dni kar jih je ostalo do konca zdrzat. Sedaj sem se dala tudi na sport malo ustajam zjutraj (sem namrec studentka, trenutno se s pocitnicami, vsaj se ta teden), ko je se hladno in greva s prijateljico tect v bliznji gozd, tako da si nabiram malo kondicije pa upam tudi da bodo s tem kilogramcki sli malo hitreje dol. Mogla bi izgubiti nekje 10kg, vsaj za zacetek bi bilo to dovolj, da bi prisla na zeljeno tezo. Upam, da mi boste kako svetovale in pomagale z nasveti. Pa se nekaj. Nisem najbolj zelenjavne sorte. In me zanima kako bi si lahko pripravila npr. meso, da nebi bilo tako pusto, ko bi ga samo v ponvi z malo olja spekla? No danes sem na sadju, tako da mi je zaradi tega mesa se malo krulit zacelo. Malo vode pa upam da bo mimo. Za prvic bo dovolj kajne? Lepo se imejte in bodite se naprej tako pridne. Ciao ciao Luna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti