Proja-kavni nadomestek

nelika  

član od: 31.1.2004

sporočila: 26

20. avg 2004 22:20

o hval za toliko odgovorov... si bom tudi jaz že en dan v naprej pripravila...mogoče bo pa bolša;) moram pa povedat da jo- projo zdaj že dva tedna pijem namesto hrane in da mi želodček in ledvički že izkazujeta hvaležnost... bom šla še franck kupit...kako pa zgleda in kje se jo da kupit...verjetno tudi v šparu a ne? hvala nelika

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

21. avg 2004 14:34

Franck imajo tudi v navadnih trgovinah, navadno je parkiran tam, kjer so instant kave in kapučinčki. Sem se pa spomnila še na nekaj, da ti ne bo treba mešati Francka in Kneippa, kupi kar Seko (isti proizvajalec - Franck), je že vse skupaj zmešano. Sem jo ravno včeraj zvečer skuhala en piskr... Seka je v plavi embalaži in gor piše "mešanica kavovin za fino belo kavo". Res je fina... Loni

nelika  

član od: 31.1.2004

sporočila: 26

21. avg 2004 15:01

ja a če jaz pol to prav razumem je to mešanica za belo kavo oz. je dodam mleko v prahu? ker se držim 3md diete in ne smem take pit zaradi tega... tnx nelika

kaisa  

član od: 16.9.2004

sporočila: 5

16. sep 2004 13:35

zdravo jaz pa imam rano na dvanajsterniku. lahko projo vseeno pijem z mlekom? če kdo ve, mogoče... kaisa

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

16. sep 2004 18:16

Pri želodčnih dietah velja pravilo poskušanja. Poskusi in počakaj.....Kolegica ima tudi rano pa ji ustreza zelena solata čeprav bi po vsej medicinski logiki morala biti strup. Lumpica

kaisa  

član od: 16.9.2004

sporočila: 5

16. sep 2004 18:21

zanimivo, tudi jaz po zeleni solati nimam težav. imam pa težave če dodam na solato česen ali čebulo. kaisa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti