Dieta s toplo vodo?

Aicha  

član od: 7.8.2004

sporočila: 3

tema odprta - 7. avg 2004 22:03 | ogledi: 14.309 | odgovori: 41

Pozdravljeni, nedolgo nazaj sem slišala nekaj o dieti, pri kateri piješ TOPLO vodo in bi naj zelo hitro učinkovala.

Ker pa nimam recepta za to, pa bi vprašala, če kdo od vas pozna to dieto?

In če jo, če mi lahko napiše jedilnik?

Najlepša hvala

Lep pozdrav

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

7. avg 2004 22:38

Najprej povej kaj je končni cilj te diete!? Želiš morda shujšati ali kaj drugega? lp Vesna Vesna Milek Recko

Aicha  

član od: 7.8.2004

sporočila: 3

7. avg 2004 22:52

Shujšat želim ja...;) Ker sem pa za 90 dnevno premalo potrpežljiva, pa sem želela eno krajšo dieto, ki tudi deluje, pa da se kilogrami ne vrnejo... Ali veš slučajno za katero drugo, ki je tut bolj kratka, pa grejo kilogrami hitro dol? Lep pozdrav

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

7. avg 2004 23:03

Danes sem bila na izjemno dobrem predavanju o zdravem načinu življenja. Vse od prevečnih kilogramov, nepravilne prehrane do tega, kako se ti potem vse obrne v zlo tvojemu zdravju. Če te zanima ti lahko dam natančnejše napotke tako da ne bom obremenjevala drugih. Vsak ne mara poslušat takih stvari. lp Vesna Vesna Milek Recko

Aicha  

član od: 7.8.2004

sporočila: 3

7. avg 2004 23:49

JA prosim...res lepo prosim za te napotke. Lep pozdrav

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

8. avg 2004 9:06

Reca, to bi pa tudi mene zanimalo! Lahko še meni pošlješ? LP, Stanka

vcibej  

član od: 31.1.2004

sporočila: 1264

8. avg 2004 9:17

Jaz sicer kaj precej grešim glede zdrave prehrane, vendar si enkrat na 14 dni privoščim dan, ko uživam samo vodo. Da malo prečistim organizem. Predvsem po kaki divji žurki. Verjemite sploh ni težko vzdržati 24 ur ob vodi - samo mislit ne smeš na to ali če si si občutljiv tisti dan pač ne brskaš po receptih.... Lumpica

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

8. avg 2004 10:55

Neka gospa mi je svetovala, da naj 6x zaporedoma prekuham vodo (isto), jo pustim čez noč in nato zjutraj pogrejem. Piti je treba po požirkih čez ves dan. To naj bi pomagalo tudi odpravljati težave z želodcem in nasploh s prebavili. Sem pa bila premalo vztrajna in sem to naredila le nekajkrat, ko sem res imela krizo z želodcem.Res je delovalo kot balzam. Če to pomaga tudi pri hujšanju in ali je to ta recept, pa nisem prepričana. Lepo nedeljo želim vsem! ZIMA

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

8. avg 2004 15:09

Napišem vam zvečer ko bom imela malo časa. lp Vesna Milek Recko

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

8. avg 2004 16:40

Pa se je našlo par minut. debelost je posledica nepravilne prehrane. Najprej moramo očistiti telo vseh strupov, nato pa začeti s pravilno prehrano. To naredimo tako, da si v en liter vode zamešamo žličko soli in popijemo po 2 dcl naenkrat. Ko tega zmanjka nadaljujemo samo z vodo. Kar se tiče hrane pa takole: Na suho prepražimo 1,5 kg čebule. Da se ne prismodi po kapljicah dolivamo vodo. Ko je dovolj spražena jo zalijemo z vodo, osolimo in po mili volji začinimo z začimbami. To jemo 3x na dan s kruhom. Lahko se vsakič napokate do sitega. To ponavljamo 3 dni, da se nam telo očisti in se nam uravna prebava. Nato par dni nadaljujemo s svežim sadjem in zelenjavo, nato pa počasi preidemo na kuhano hrano. Strogo so prepovedane živalske beljakovine vključno z mlekom, vsemi mlečnimi izdelki ( jogurt, skuta, smetana,sladoled....) še posebej strogo prepovedana pa so jajca. Iz navedenega torej lahko sklepate, da se sme uživati le vegetarjanska hrana vsa živila živalskega izvora pa so za človeško telo strup. Predavanje je bilo podkrepljeno še s konkretnimi dokazili da navedene stvari še kako držijo. Vsi udeleženci smo bili tudi pregledani. Seveda je potem potrebno tudi uravnati telesne organe na pravilno delovanje in če se tega držite ne boste nikoli več imeli težav s kilami in zdravjem. Upam da vas nisem preveč zamorila. Lep dan še naprej. Vesna Milek Recko

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

8. avg 2004 19:12

Reca, a tole s soljo velja samo 1. dan? Je to posebna, grenka sol ali navadna? Koliko vode pa se popije na dan - vse skupaj? Zanima me še za čebulo - vsak dan 1,5 kg ali je ta količina za 3 dni? Kako dolgo potem sadje in zelenjava? Koliko dni? In potem za vedno vegetarijanci? Hvala in lep večer! LP, Stanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti