Prestižna restavracija

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

tema odprta - 3. avg 2004 14:05 | ogledi: 6.400 | odgovori: 28

Prosim za pomoč.

Rada bi šla v dobro restavracijo v Ljubljaniali okolici. Bila sem že v Grmu (zelo dobro), Pri Nonici ( beda), As- (odpade).

Zanima me če je že kdo jedel pri Vitezu v Maxsimu ali pri Krpanu?

Suzi

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

3. avg 2004 14:16

Suzi, kje pa je restavracija Grm in kakšno hrano imajo tam? LP, Stanka

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

3. avg 2004 14:38

Mogoče Chez Eric- bivši rotovž na mestnem trgu. Francoska rectavracija, kjer kuha francoz... Poglej pod : www.delices.si LP Sasa Sasa Aleksandra Venturini

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

3. avg 2004 14:39

Vitez je meni dober. Manna zelo dobra. Hana povprečna. maxim zelo dober.

Pomlad  

član od: 26.5.2004

sporočila: 91

4. avg 2004 8:27

Manna sicer malo variira (odvisno od tega, kako velika je družba, koliko so polni), ampak jo vseeno priporočam, če nič drugega, zaradi ambienta in postrežbe. Potem je tukaj še Kovač v Tomačevem, pa JB na Miklošičevi.

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

4. avg 2004 8:58

Za Stanko: Restavracija Grm je na Jamovi ulici 23A. Najbolje, da si pogledaš njihovo spletno stran :http://www.restavracija-grm-sp.si. Za Mimiko: Že nekaj časa si želim v Maxim, tako da si me prepričala. Hana mi je bila všeč samo nisi ravno sit, pa solatni bar-ni za v restavracijo. Za Venturini: Pa ste že jedli v tej restavraciji? Enkrat sem hotela v Chez Eric pa so bili ravno na kolektivnem dopustu. Za Pomlad: Za Kovača sem tudi že slišala vendar nisem našla nobene spletne strani, da bi lahko pokukala na jedilni list. Za vse skupaj: Hvala Suzi, (poročam kako je bilo) Suzana Zaletel

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

4. avg 2004 14:40

Jedla v restavraciji še nisem, mi je pa kolega rekel, da je zelo dobro le malce predrago...Saj veste-francoske porcije... LP Saša Sasa Aleksandra Venturini

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

4. avg 2004 14:52

Pri Kovaču sem bila ne neki ohceti in hrana je bila odlična. POtem smo šli pa s sodelavci na prednovoletno kosilo pa ni bilo nič posebnega. Najprej smo naročili odprti refošk, vendar smo ga vrnili, ker je bil zanič. Nato smo pili buteljke.

Henri  

član od: 13.9.2001

sporočila: 317

4. avg 2004 19:35

Gostilna "Pri Danilu" v Škofji loki je sicer malo izven Ljubljane. Je pa super Lep pozdrav vsem! Henri Sporočilo je spremenil(a) Henri dne 04. avg 2004 19:35:34

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

6. avg 2004 9:59

No, pa sva se vrnila iz večerje. Da vam malo pocedim sline: POGRINJEK: maslo, čebulni kruh, pršut, melona PREDJED: ON - Terina iz gosjih jeter s pomarančno omako (odlična jetra na posteljici iz rukule in radiča polito s pomarančno omako in okrašeno z mini paradižniki) JAZ - Goveji carpaccio s tartufi in parmezanom (še zdaj se mi cedijo sline odličen parmezan in nasploh odlična kombinacija) GLAVNA JED: ON - Jagenček s porovim pirejem (božansko meso prepojeno z origanom(vsaj mislim), topi se ti v ustih super pire-priporočam) JAZ - Morska žaba (sem pozabila s kakšnim pirejem) - naročila sem jo ker jo priporočajo v Delovem gurmanskem vodniku vendar se ni mogla primerjati z jagenčkom. SLADICA: ON - Creme brulee - zelo dobra JAZ - Cimetov sladoled z vročimi suhimi slivami - božansko ZA ADIJO: Vsak dva pralina en čokoladni in en vaniljev? Približno 3x voda Pa pol litra Cabernet Sauvignona Cena: 14.080,00 Sit - dokaj ugodno Kljub vsem dobrotam pa se veselim sobotnega piknika: čevapčiči, pečen piščanček, ajvar, veliko čebule, mamina gibanica, moja domača torta- ja spet bo vesele čeprav drugače. Suzi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti