Kupljene omake

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

22. jul 2004 12:03

Moja hitra različica pa je omaka olio ed aglio, kar pomeni olje in česen. na nekaj žlicah olja rahlo popražim sesekljan česen in pazim, da ga ne zažgem. Kuhane testenine odcedim in prihranim nekaj tekočine, v kateri so se kuhale. To tekočino potem zlijem k olju in česnu, posolim in rahlo popopram, še enkrat zavrem in s tem prelijem testenine. Obilno potresem s parmezanom. Odlično za ljubitelje česna.

stanka  

član od: 3.6.2002

sporočila: 716

3. avg 2004 13:40

Vedela sem, da se lahko zanesem na vas! V omari že imam spravljene omakce: pesto genovese, paradižnikova z baziliko in gran ragu. Vse ostale še pridejo na vrsto! Tudi doma narejene! Zdaj, ko sem na dopustu, ni panike, vem pa, da pridejo "hitrejši" dnevi... LP, Stanka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

4. avg 2004 11:32

...ste me prepričali, sem šla v Spar, kupila zgoraj omenjeno paradižnikovo omako z baziliko (še v akciji je), Etino zelenjavno, pesto sem imela pa že doma in sem samo prah obrisala. Še špageti za podlago in kosilo bo na mizi... Loni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti