Kateri kolagen uporabljate?

nikol93  

član od: 5.10.2021

sporočila: 1

tema odprta - 5. okt 2021 9:47 | ogledi: 11.065 | odgovori: 36

Pozdravljene,

mene pa zanima kateri kolagen uporabljate in kako ste zadovoljne? In če se vam kje pozna?

Jaz sem nekaj časa uporabljala DM-ove in sem pred nekaj časa prešla na tega: 

https://www.gaianaturelle.com/prehranska-dopolnila/kolagen-

Sedaj pijem drugo flaško in se mi zdi pozna na laseh in nohtih.

Zanimajo me vaša mnenja kaj uporabljate, praške, v tekočini ali tablete ter katere?

nikol93

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

5. okt 2021 10:50

Tistega v goveji juhi in golažu, ki izvira neposredno iz živalskega tkiva.

rimljanka

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

5. okt 2021 13:20

rimljanka je napisal/a:

Tistega v goveji juhi in golažu, ki izvira neposredno iz živalskega tkiva.

rimljanka

 

rrr

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

5. okt 2021 13:48

Če piješ drugo flaško in se ti že pozna, potem se ti pozna od DMovega kolagena, ker tako zelo hitro pa stvari tudi ne gredo.

Vsekakor pa so goveja juha, svinjske nogice, žolca, golaž itd. veliko boljše variante. 

Sonja

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

5. okt 2021 14:06

že, že, limnol...niso pa v tako lepih škatlicah in flaškah nogice, žolca...zapakirane.

V bistvu sem hotela napisat, da, če je 93 ob vzdevku letnica rojstva, je koža še vedno sama po sebi lepa, napeta, če tudi bi flaško le gledala.

Ognjič

Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 5. okt 2021 14:08

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

5. okt 2021 17:50

Ja, marketing dela na polno. Že po 25 letu starosti je nujno uporabljati vse živo, da bomo fit in dočakali sto let. Se opravičujem za cinizem, ampak jaz se strinjam z nasveti Rimljanke, Limnol, Ognjič, Rrr.

 

naor

malaga  

član od: 1.6.2011

sporočila: 800

5. okt 2021 21:18

Se strinjam s predhodnicami.

 

malaga

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12638

5. okt 2021 22:00

naor je napisal/a:

Ja, marketing dela na polno. Že po 25 letu starosti je nujno uporabljati vse živo, da bomo fit in dočakali sto let. Se opravičujem za cinizem, ampak jaz se strinjam z nasveti Rimljanke, Limnol, Ognjič, Rrr.

 

naor

  No, nekatere ženske pa potem pri 50. letih res zgledqjo stare 100 let.  Ne morem si kaj, nikoli in nikdar ne bom razumela žensk, ki si polnijo ustnice in potem ne morejo piti iz kozarca drugače, kot s slamco.   Meni je to ne morem si pomagati , izredno grdo, sicer pa-že vedo, če je njim lepo, meni ni.  Moja babica je bila pri svojih 80. letih izredno lepa in izredno mladostna, pa je v življenju doživela mnogo hudega in tudi pri delu je ni nihče šparal. 

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Sporočilo je spremenil(a) johana dne 5. okt 2021 22:09

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

6. okt 2021 9:18

Marketing dela na polno, prvo sporočilo te teme zveni kot anketa, že po stilu pisanja.

Ne uporabljam kolagena, ker imam lepo kožo, genetika pač in nega, kot je potrebna. Sicer pa kot sta rimljanka in limnol napisali. S kolagenom je kot s super hranili - vse imamo pred nosom, a ker ni lepo zapakirano in ne zveni eksotično, vihajo nekatere nos. 

In ko enkrat nekaj začneš uporabljati, moraš to vedno znova in znova. Nova vrsta odvisnosti. Potrošništvo.

 

mamamia

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

6. okt 2021 10:18

Za kožo največ narediš tudi, poleg dobre, običajne prehrane (zgoraj omenjene), če je preveč ne obremenjuješ s kozmetiko (pudri, ličila ...).

trac

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12638

6. okt 2021 13:14

trac je napisal/a:

Za kožo največ narediš tudi, poleg dobre, običajne prehrane (zgoraj omenjene), če je preveč ne obremenjuješ s kozmetiko (pudri, ličila ...).

trac

   in spiješ dovolj

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti