Zamrzovalna omara gorenje piska

metoda  

član od: 1.10.2007

sporočila: 55

tema odprta - 25. jul 2021 19:10 | ogledi: 1.745 | odgovori: 6

Pozdravljeni obračam se na vas ,saj več glav več ve.Kupila sem novo zamrzovalno omaro gorenje F671CW.Že dva dni neusmiljeno vsake tolilo čas piska .Temperatura je prav nastavljena in živila zamrznjena.Vendar piskanja ne morem nikakor izklopit.vrata dobro tesnijo,zanima me ali se da to koko rešit,da ne kličem serviserja.Hvala vnaprej

metoda

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

26. jul 2021 12:47

Nimam nasveta. Imam pa  kombiniran kuhalnik Gorenje (še v garanciji), na katerem iskrice za prižiganje plina delujejo povsem avtonomno in prasketajo podnevi in ponoči, razen takrat, ko je na obisku serviser.  Nekaj mi pravi, da je mogoče tako tudi s tvojimi alarmi. 

Sonja

irena66  

član od: 22.4.2009

sporočila: 747

26. jul 2021 14:08

Meni piska če vrata ne tesnijo, ali so predolgo odprta, Zgoraj je en gumb in nanj pritisneš in neha piskat.

Kaj pa piše v navodilih. Po moje bi ti kakšen ki se s tem ukvarja, če po telefonu povedal kaj je problem.

irena

metoda  

član od: 1.10.2007

sporočila: 55

26. jul 2021 20:57

Pozdravljene hvala za pomoč .Sem klicala na servis in poslali so mi serviserja bila je tovarniška napaka senzor ni prav deloval ga je nastavil in malo prilepil.Mam pa srečo da je servisr bil danes v mojih koncih in prišel popravit,drugači bi čakala do drugega tedna.

lep pozdrav

metoda

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

27. jul 2021 9:43

Zdej Metoda motraš vedeti če neka stvar piska pptem tudi zelo kmalu odpiska :( jaz bi v takem primeru zahteva novo skrinjo !!!!

hedonist

kara  

član od: 26.11.2005

sporočila: 725

30. jul 2021 11:20

Točno tako Hedonist.

Gorenje je bilo nekoč sinonim za kvaliteto, tako izdelkov, kot tudi servisa. Danes žal ni več tako.

Imela sem zelo slabo izkušnjo s sušilcem in servisom, ki je na vsak način skušal najti napako pri meni in celo mojem perilu.

No, na koncu, po več kot letu dni, je eden le čivknil, da gre za serijsko napako proizvoda in sem dobila nov sušilec.

Vmes pa sem bila po  več dni na čakanju na serviserja, ki je potreboval vedno par dni za prihod, čeprav je njihov sedež v moji bližini.

 

kara

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

5. avg 2021 13:59

Ne vem, imam doma belo tehniko raznih proizvajalcev, od vseh Gorenjevih je šel samo pri enem hladilnku kompresor. Se ne oziram na znamke, ampak gledam, kaj rabim in trg nudi. In že par let nazaj sem se odločila, da se mi za Miele zdi škoda denarja. Kolegici se ravno tako kaj pokvari, pa ima vse njihovo. 

Imamo pa sušilec od Electroluxa, kupljen leta 1994, še vedno dela kot urca, nikoli nič narobe. Ko je shodil Candyjev pralni stroj, sem vzela še pralnega od Electroluxa. In ena zamrzovalna omara znamke Liebherr se tudi bliža 20emu letu. 

Drugače pa jaz pri vsej mašineriji doplačam dodatno garancijo, če mi stroj prej kot v 7ih letih crkne, ga pridejo zrihtat, koliko pa je zdaj življenjska doba vseh teh z moderno elektroniko opremljenih aparatur, pa ne vem.

Tako da do zdaj sem bila pri vseh znamkah razočarana samo nad Candyjevim pralnim strojem in sem se mu prostovoljno odpovedala, čeprav bi ga še lahko popravili. Candyjevo indukcijo sem podarila sestri, ker sem hotela drugo, njej še vedno dela.

 

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti