Druga v seriji kuharskih oddaj štarta danes, 5.11. ob 11. uri

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

tema odprta - 28. okt 2020 21:54 | ogledi: 1.585 | odgovori: 3

Bi radi tudi v kuhali kot chef? Za vas smo pripravili serijo oddaj v sodelovanju s @kuhajkotchef in chefom Boštjanom Palčičem, ki štartajo že jutri, v četrtek, ob 11. uri. Boštjan bo pripravil čisto pravo juho iz pečenih buč. Dotaknil pa se bo tudi prihajajočega vinskega praznika in vam ob tej priložnosti pokazal nekaj novih tehnik pri pripravi Martinove pojedine. Se vidimo?

https://fb.me/e/3kK3TfhvD

Jernej - urednik kulinarika.net

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

29. okt 2020 18:24

Sem gledala oddajo. Sicer sem opazila, da je imel kuhar malo maneverskega prostora. Mu manjka kakšna odlagalna površina in tudi voda, da si opere roke. Kamera je vse snemala od daleč in predlagam, da bi se kamera približala končni postavitvi na krožniku. Da vidimo barve, teksturo...
Upam, da bodo oddaje še zanimive. Drugače vse pohvale!!!

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5047

30. okt 2020 10:30

Pogledal in ugotovil da je oddaja predolga. Dogajanje je prepočasno, kadri predolgi in zatzo nezanimivi. Tako kot je ugotovila Trixi, vse posneto od daleč očitno le z eno kamero. Mankajo zoomi ,ki popestrijo dogajanje kar gre tudi na račun režije. Posneti dobro kuharijo ni enostavno ampak je kakor je in upam, da bo nadaljevanje boljše. Ne krtiziram kar tja v en dan ampak govorim iz lastnih izkušenj saj sem v moji karieri posnel kar nekaj kuharskih oddaj .

hedonist

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

5. nov 2020 10:24

Danes ob 11h v sodelovanju s Kuhaj kot chef pripravljamo nekaj čisto posebnega!!!

V goste prihaja z Michelinovim krožnikom nagrajeni Chef Sebastijan iz Hiše Torkla iz Kort pri Izoli.

Vas zanima kaj bo skuhal? Namig: lokalno

Spremljajte kuhanje v živo in kuhajte kot chef tudi vi!

https://www.facebook.com/events/3456954924386377

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti