Olivno olje

bikica195  

član od: 7.4.2019

sporočila: 4

tema odprta - 17. okt 2020 11:27 | ogledi: 1.098 | odgovori: 2

Pozdravljeni!

Zelo rada bi kupila kvalitetno ter okusno olivno olje. Seveda bo prišlo v teh časih v poštev le kakšno trgovinsko zato bi vas prosila, če bi mi predlagali katero olivno olje vas je prepričalo .

Hvala vsem

bikica195

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

17. okt 2020 18:51

Poskusi poiskati ocene olivnih olj Zveze potrošnikov Slovenije, te ocene so realne in povedo, katera olja so kvalitetna in katera ne tako zelo.Je pa odvisno, kakšna olivna/oljčna olja so ti všeč. saj so ena izrazitejšega okusa in druga manj, nekatera malce zagrenijo, druga imajo bolj oreškast okus.   Mogoče za začetek kupiš manjše stekleničke in ugotoviš, katero ti ustreza.

 

mamamia

sandrak  

član od: 10.10.2002

sporočila: 302

25. okt 2020 19:56

Bikica, meni dobavlja en gospod iz Padne, ima vse certifikate za bio predelavo oljcnega olja, olje je res vrhunsko. 
imas na voljo belico in pa frantoio. 
ze veliko let jemljemo pri njemu, tudi kadar kupim kje kak liter za probat se vedno vrnemo k njemu. Ce zelis kontakt dam na zs. Meni dostavi v lj, ko sem na primorskem koncu grem k njim iskat, sem ze bila pri njih ko so stiskli olje. Vrhunsko res. 

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti