Moške ure casio

Ntalija84  

član od: 10.3.2015

sporočila: 30

tema odprta - 26. avg 2020 8:19 | ogledi: 2.096 | odgovori: 18

Za darilo bi mojemu kupila ročno uro znamke casio... Zanima vaše izkušnje z to znamko ure... Katero uro kupiti za darilo... Priporočate morda katero..??? Hvala in lep prijeten dan vsem... 

Ntalija84

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

26. avg 2020 14:30

Casio je spodobna znamka srednjega razreda, za moj okus zelo spodobno darilo.

Težko je priporočati znamko, okusi so različni, odvisno je tudi od debeline denarnice. Jaz bi bila vesela casio ure. 

mamamia

hedonist  

član od: 26.6.2008

sporočila: 5048

26. avg 2020 18:43

Nisem vedel, da Casio sploh še obstaja, ker v tem časih hitre menjave tehnologij znamke pridejo in ugasnejo.....super . to smo vlasih vsi imeli une digitalne z lučko pa en kup ostalih opreacij je blo tudi. Pa waserdiht, pa šoderfrej, pa antimagnetic , pa ......:) ni bilo da ni :) tko da Ntalija, kr kup mu jo, ziiher bo vese  :) :) lohka se pa orientiraš tudi na Rolex, sam tm bo pa treba mal več sežt v denarnico.......

 

hedonist

tresk  

član od: 4.8.2006

sporočila: 115

27. avg 2020 10:50

Jaz imam uro te znamke, letos bo 5 let odkar sem si jo kar sama kupila za rojstni dan. Zanjo sem se odločila zato, ker jo je pred tem že par let zadovoljno uporabljal oče (moško različico seveda). Brez vsakih težav, nosi jo praktično 24/7, pri vsakem delu, tudi v prahu, razen ko gre pod tuš. Razen, ko zmanjka baterije lahko mirno rečem, da "gre k ur'ca".

"You learn something new every day..."

Ntalija84  

član od: 10.3.2015

sporočila: 30

27. avg 2020 13:30

Oj!! Hvala vam za vse nasvete... Cene so pa kar dostopne.. KUPILA JO BOM PRI SLOWATCU.. IZDELEK AE-1200WHD-1AVEF 49.00€..ura ima 2leti garancije... Odločam se le v okrogli obliki ali v kadratni... Hvala lep prijeten pozdrav vsem ostanite zdravi in srečni... 

Ntalija84

Dragička  

član od: 9.12.2003

sporočila: 8697

27. avg 2020 13:47

Oprosti, ampak ura za 49 €...?! To je bolj otroška varianta.

Pozdravček!

tedyka  

član od: 23.4.2009

sporočila: 2012

27. avg 2020 18:25

Čisto spodobne ure se danes dobi res za vsak denar - pa tudi delajo lahko čisto spodobno, tudi če se zanje ne da ravno celega premoženja. Pred leti mi je urar povedal, da imajo v bistvu te ure vse zelo podoben mehanizem, le "škatlica" in pasek sta bolj ali manj prestižna, iz bolj ali manj dragih materialov in mogoče izdelava. Je pa razlika najbrž res ravno v tem. Tudi meni se je pri uri, ki je nisem ravno veliko nosila nekoč pokvaril mehanizem in so mi ga zamenjali za manj kot 30 €, sedaj pa res teče kot urca.

Lep pozdrav

tedyka

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

27. avg 2020 20:25

Casio žensko uro  sem nosila vsaj 10 let, nobenih težav nisem imela z njo. Zadnjih 10  let  počiva v predalu, ker mi zadostuje ura na mobiju . Pred kratkim sem poskusno vložila  vanjo baterijo, še vedno deluje. Je pa  analogna, s številčnico, brez kakršnihkoli dodatkov.

 

PS. Ntalija84: pri modelu, ki ga nameravaš kupiti, vzemi v račun, da več kot ima funkcij, več se jih lahko pokvari.     Moj moto je: Simpl je tanartabuli.

Cila

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 27. avg 2020 20:31

Ntalija84  

član od: 10.3.2015

sporočila: 30

29. avg 2020 16:14

Hvala vsem.. Ostanite zdravi... Lp

Ntalija84

SUZANAZ  

član od: 11.6.2003

sporočila: 878

30. avg 2020 20:55

Uf jaz bi raje razmislila glede takega darila. Verjetno svojega dragega zelo dobro poznaš. Danes se pač ure ne nosi zaradi nujnega zla ampak kot nakit (in to je en redkih ki si ga moški lahko privoščijo.) in kot statusni simbol. Uro ima že vsak na telefonu. Jaz bi bila raje brez ure kot z uro za 50 eur. Pa še tale model, ki si ga izbrala izgleda kot iz škatle praška ki smo ga včasih nosili iz Italije. Prvo uro ki sem jo mojemu možu kupila (takrat je bil še moj fant je bilo za diplomo) je bila 500 eur. Zelo prigarani študentski denar. Če bi izbirala darilo za 50 eur bi raje kupila kaj drugega. 

Suzi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti