Corona objemanje

tema je zaklenjena

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

11. avg 2020 9:55

Jaz tudi!

 

naor

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

11. avg 2020 10:36

sijasaja je napisal/a:
testeninca je napisal/a:

https://www.bitchute.com/video/P4WwKsrNqGVZ/

 

Mogoce vam pa to da malo misliti...

testeninca

dvomim, da prepričani lahko spremenijo mnenje :)

sijasaja

Spet ne vemo, kdo govori resnico in kdo zavaja.  Če na poguglate Dr. Judy Mikowits, je vse polno člankov, ki negirajo njene besede.  Je to res samo gonja proti njej, ali pa ona podaja polresnice in zavaja???   In tako izpadejo neresnične še tiste trditve, ki morda res držijo. Enostavno  ne moreš ločiti zrna od plevela.

Cila

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

11. avg 2020 11:32

Naj dodam samo še tole:  vprašati se je treba, ali ne gre  tudi za samopromocijo in nišo za zaslužek?  Kajti tudi tu je zadaj denar.  Kako bi se sicer, ožigosana iz vseh strani, lahko preživljala? S temami skrbi za človeštvo se da kar lepo zaslužiti.

Cila

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

11. avg 2020 11:57

Spomnila bi na prof.dr. Adolfa Lukanovica, ki je zbolel za covidom 19 in bil dva meseca v komi, imel odpoved notranjih organov, shujšal 16 Kg, se na novo učil hoditi itd .kdor je gledal Dnevnik in njegovo izjavo ve, da ta corona ni sala in vsi zagovorniki teorije zarote se lahko samo zamislijo. Vsekakor pa, ne ves, dokler te ne doleti.

 

naor

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

11. avg 2020 12:44

Tudib britanski premijer Boris Johnson je spremenil mnenje, ko je zbolel oz. prebolel covid-19 in njegova nova reklamna kampanija je popolnoma drugačna, kot je bila pred boleznijo.

rdkapica

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

11. avg 2020 12:53

Svoboda enega, ki zavestno ogroža zdravje ali premoženje ali varnost drugega, se imenuje egoizem. 

Katrin11

Sporočilo je spremenil(a) katrin11 dne 11. avg 2020 13:01

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

11. avg 2020 13:09

Še ena cvetka iz govora dr.Mikowitseve, povedana v intervjuju iz podanega linka:  Zakaj je nevarno nositi maske? Ker, če jo nosiš in imaš v sebi virus, se lahko z njim ponovno okužiš, ker ga vdihneš nazaj??   A, če je ne nosiš, je pa varno, ker bo taisti virus preskočil na bližnjega?  Če pa virus sploh ni nevaren, zakaj se je potem sploh nevarno samookužiti? Kar se mi zdi, mimogrede laično gledano traparija. Če virus že imaš, zakaj je nevarno, da se sprehodi ven in spet nazaj???

Cila

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

11. avg 2020 15:05

A je bili ze kdaj zdravo vdihavati predihan zrak, ali je boljsi svezi zrak?

Na zacetku so vsi poudarjali kako maske ne pomagajo, sedaj pa resujejo zivjenja. Resno maska iz papirnatega prticka nas bo resila??? 

Masko nataknem zaradi ljubega mira, da se trgovka ne rabi z mano nagovarjati...

Ali ste videli kako trgovke, natakarji, vsi mi, ki jih uporabljamo po veckrat nosimo te maske? 

Cudno, da nismo ze vsi mrtvi, ce se pa ve kako se maska nosi in koliko casa je uporabna...

Ne recem da korone ni, je ampak zakaj je bila izpuscena in kaksno je ozadje je pa druga stvar... vendar najprej je potrebno narediti narod panicen, kar pa jim razen parih posameznikov ne uspeva, kolikor jaz opazam se vsem gladko malo j... za korono. V trgovini nataknejo masko cez 5 min pa veselo za sankom...

Zelijo nas distancirati, zrusiti gospodarstvo, narediti ubogljiv narod, ki bo tiho. Odlocno nasprotujem temu da so sole zaprt, da moj sin ostane doma... hvala bogu sem cez celo korono delala normalno... mnogi niso in so izgubili sluzbe... ne bodo umrli zaradi korone, ampak zaradi lakote, samomorov...

Zaradi korone ni se nihce umrl, umrl je z korono.

Zakaj so penzionisti v vseh trgovinah, na kavah zjutraj? Tudi takrat ko so imeli svojo uro za v trgovino so bili pri nas cez cel dan v vseh 4 trgovinah in se niso drzali ur. 

Marsikdo je hudomusno pripomnil od necesa pa moram vmret ali pa a ti ne bos srecna ce te pri 80 ali vec korona dobi?

V kolikor, bi res koga skrbelo za ljudi bi poskrbel za ranljive skupine (domovi za ostarele, prevoz dobrin, prevoz ljudi do zdravnikov ko ga potrebujejo ali obiski le teh na domu...), ostale pa pustil normalno ziveti...

 

testeninca

Sporočilo je spremenil(a) testeninca dne 11. avg 2020 15:14

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

11. avg 2020 15:34

Testeninca, a kar vsepovsod po svetu so se vodilni ljudje odločili, da je treba zrušiti gospodarstvo, ustrahovat ljudi, distancirati vse od vseh?

Svoje mnenje o corona virusu sem že povedala in se tudi meni gladko j...., če se je pojavil sam od sebe, če je bil umetno ustvarjen in je ušel ali bil namerno izpuščen. Dejstvo je, da je med nami in zase konkretno vem, da si ne bi zaradi lastne ignorance in neupoštevanja tistih nekaj osnovnih smernic, nikoli odpustila, če bi se okužila in to podarila komerkoli od svojih bližnjih, ki so po nekih kriterijih, še bolj rizični, kot sem sama.

Tega, da pa zaradi covida-19 večina ostalega zdravstvenega sistema skoraj ne funkcionira več, pa seveda ne razumem in težko sprejemam. 

Prvi sprejeti ukrepi so bili verjetno pretirani, ampak to vemo sedaj in ne vem, čemu vedno znova servirati maske iz papirnatih robčkov, ko pa vemo, da so na trgu tudi drugačne, primerne. In ja, tudi meni so šli lasje dobesedno pokonci, ko sem videla tisto sranje. 

rrr

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti