Corona objemanje

tema je zaklenjena

sijasaja  

član od: 21.7.2017

sporočila: 615

11. avg 2020 0:15

imam dve vprašanji zate! 

ne prepričujem nobenega niti se ne posmehujem, le čudim se, kako lahko  verjamete v boga in v korono

 

sijasaja

katrin11  

član od: 3.1.2010

sporočila: 2342

11. avg 2020 1:37

V naši družini se je objemanje nehalo z vstopom otrok v šolo. Odraslih se ne objema in ne crklja. Od te starosti naprej se ne spomnim, da bi se družinski člani objemali med seboj, tudi starši v prisotnosti drugih ne. Objemanje je bilo nekaj zasebnega. 

Spomnim pa se maminih opozoril, ko sem prišla domov: Si umila roke? Roke umit, takoj! 

V zadnjih časih sem se ravno začela privajati na objemanje, pa ga je konec.

Da nosi maske zdravstveno osebje, mi je logično, s tem ščitijo sebe in druge saj ni samo korona nalezljiva. Masko nosim tam, kjer v zaprtih prostorih srečujem druge ljudi. Ne mečem je po vsaki uporabi proč, za kakšen teden jo obesim na sonce  zunaj , a na skrito mesto. Ne zgledajo mi ravno nek okras pri hiši. Po parkratni uporabi gredo ravno tako stran.

Moti me naslavljanje z ovcami in opravičevanje svojih privilegijev z napakami drugih. Vedno lahko najdeš večjo napako pri drugih, a za to tvoje niso nič manjše. In dokler tebi ne delam škode,  ni treba da si neprijazen in nevljuden do mene. 

 

 

Katrin11

Sporočilo je spremenil(a) katrin11 dne 11. avg 2020 03:15

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

11. avg 2020 6:56

sijasaja:  kako pa ti veš, oziroma, kako si lahko prepričana, kdo v tej zgodbi laže, ali vsaj naklada,  in kdo ne? Mogoče pa zaroto tvorijo ravno viri, na katerih si zgradila svoje prepričanje?  Da bi med ljudi vnesli razprtije, ali, kar je za teorije zarote bolj verjetno, da bi se z nekontroliranim širjenjem bolezni znebili starejše populacije?  Kdo je sedaj ovca? Tisti, ki verjamemo uradnim razlagam, ali tisti, ki verjamete teorijam zarote?  Domnevam, da si ti v letih, ki je v primeru korone na (relativno) varni strani. Ampak, a veš, vsak rad živi, tudi, če na grbi nosi nekaj več desetletij.  Kako na korono gledajo znanstveniki, je pa tudi zanimivo. Tam enkrat marca sem na Yutube poslušala makedonskega virologa. Takrat pri njih korone še ni bilo. Je dejal, da bilo za temeljito raziskavo potrebnih  10.000 pacientov, drugače je to zanj ena navadna gripa. No, sedaj jih ima in je tiho.

Cila

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 11. avg 2020 06:56

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 11. avg 2020 06:58

Sporočilo je spremenil(a) Cila dne 11. avg 2020 07:13

Anemiilat  

član od: 7.9.2016

sporočila: 2396

11. avg 2020 8:32

No, jaz politikom ne verjamem. Jih preveč vodi pohlep po denarju. Verjamem pa zdravnikom pa epidemiologom.Me pa jezi, kako mladi gledajo na to. No, ne vsi. Saj meni se ne more nič zgoditi. Pa nikoli nihče ne ve, kako bo virus vplival nanj.

 

Anemiilat

Sporočilo je spremenil(a) Anemiilat dne 11. avg 2020 08:33

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

11. avg 2020 9:55

Jaz tudi!

 

naor

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

11. avg 2020 10:36

sijasaja je napisal/a:
testeninca je napisal/a:

https://www.bitchute.com/video/P4WwKsrNqGVZ/

 

Mogoce vam pa to da malo misliti...

testeninca

dvomim, da prepričani lahko spremenijo mnenje :)

sijasaja

Spet ne vemo, kdo govori resnico in kdo zavaja.  Če na poguglate Dr. Judy Mikowits, je vse polno člankov, ki negirajo njene besede.  Je to res samo gonja proti njej, ali pa ona podaja polresnice in zavaja???   In tako izpadejo neresnične še tiste trditve, ki morda res držijo. Enostavno  ne moreš ločiti zrna od plevela.

Cila

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

11. avg 2020 11:32

Naj dodam samo še tole:  vprašati se je treba, ali ne gre  tudi za samopromocijo in nišo za zaslužek?  Kajti tudi tu je zadaj denar.  Kako bi se sicer, ožigosana iz vseh strani, lahko preživljala? S temami skrbi za človeštvo se da kar lepo zaslužiti.

Cila

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

11. avg 2020 11:57

Spomnila bi na prof.dr. Adolfa Lukanovica, ki je zbolel za covidom 19 in bil dva meseca v komi, imel odpoved notranjih organov, shujšal 16 Kg, se na novo učil hoditi itd .kdor je gledal Dnevnik in njegovo izjavo ve, da ta corona ni sala in vsi zagovorniki teorije zarote se lahko samo zamislijo. Vsekakor pa, ne ves, dokler te ne doleti.

 

naor

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1564

11. avg 2020 12:44

Tudib britanski premijer Boris Johnson je spremenil mnenje, ko je zbolel oz. prebolel covid-19 in njegova nova reklamna kampanija je popolnoma drugačna, kot je bila pred boleznijo.

rdkapica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti